صفحه اصلی / سرخط خبرها / گالری مژده میزبان ۲۵ عکاس

عکس های کیارستمی،زندی،سحابی،مهاجر، آلفرد و نمایشگاه هستم آنچه می بینم

گالری مژده میزبان ۲۵ عکاس

گالری مژده نمایشگاه عکس" هستم، آن‌چه می‌بینم" با حضور ۲۵ هنرمند و کیوریتوری سهراب احمدی را عصر جمعه ۱۲ شهریور افتتاح می کند.

در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان : شهرام احمدزاده، آرمان استپانیان، مهدیه افشار، رامین حائری زاده، مجید حجتی، بابک حقی، هوفر حقیقی، سیامک زمردی مطلق، مریم زندی، سارا ساسانی، مهدی سحابی، مریم سعیدپور، احمد عالی، نازلی عباس‌پور، نازلی عباسی، فرشاد فرشته حکمت، محمد فرنود، پریسا فهامی، بابک کاظمی، مجید کورنگ بهشتی، عباس کیارستمی، وحید مومن‌زاده، مهران مهاجر، غزاله هدایت و آلفرد یعقوب زاده به تماشا درمی آید.

سهراب احمدی، منتقد هنری و کیوریتور این نمایشگاه برای معرفی این مجموعه نوشته است : ” اِگو و جهانِ پیرامون آن به گونه‌ای جدایی‌ناپذیر با یک‌دیگر پیوند دارند. این پیوند موجب می‌شود که ادراکات چندحسی در ارتباط با «در جهان بودگی» سوژه تعریف شود. نیروهای حسی _ حرکتیِ «من» این ادراکات را از جهان بیرون احضار می‌کنند، اندیشه خارج از این جهانِ در هم تنیده و پیوسته وجود ندارد، بلکه در «آن» است. در این دنیا، دیدنی‌ها برای عکاس _ ناظر اندیشه می‌سازند، او با منظوری ویژه می‌نگرد و با تردید افکندن در نگاهش، بین درونِ «من» و برون خطِ افق می‌سازد، این خطِ افق که در یک آن اتحاد من و جهان است در کنار تردید عکاس در دیده‌هایش موجب زایش تصویری اندیشه ورزانه می‌شود. بنابراین من مبدل به چیزی می‌شوم که می‌بینم. “

نمایشگاه ” هستم، آن‌چه می‌بینم” تا ۲۳ شهریور دایر خواهد بود و علاقمندان با رعایت تمامی قوانین بهداشتی و فاصله اجتماعی می توانند در گالری مژده به نشانی سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، کوچه هجدهم شرقی، پلاک ۲۷ دیدن کنند.

همچنین مطالعه کنید:

تصمیمات مبهم در خصوص حذف ارز ترجیحی واردکنندگان را بلاتکلیف کرده است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، محمد مهدی نهاوندی در صبحانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *