صفحه اصلی / فرهنگی / تجسمی / یازده ایده برتر چهارمین جایزه ویستا
یازده ایده برتر چهارمین جایزه ویستا

یازده ایده برتر چهارمین جایزه ویستا

چهارمین دوره جایزه هنر معاصر ویستا، مرحله دوم انتخاب ایده های برتر سال ۱۴۰۰ را با معرفی یازده ایده منتخب از ۱۳ هنرمند به پایان رساند.

بر اساس اعلام دبیرخانه این جایزه، شورای داوری این دوره متشکل از پویا آریانپور ، پریسا پهلوان، حمید سِورى، رزیتا شرف‌جهان، بهرنگ صمد‌زادگان و بهنام کامرانى با بحث و گفتگوی بسیار بر اساس اولویت‌های پروپوزال و شکل بصری ایده ها فهرست زیر را به ترتیب حروف الفبا راه یافته به نمایشگاه اعلام کرد تا بعدتر و در مرحله سوم ایده برتر سال ۱۴۰۰ و برنده جایزه ۳۰ میلیون تومانی برگزیده شود.

فهرست ایده های منتخب عبارتند از : آوازه الماسی _ پونه اوشیدری_ آیدین باقری مریم بهروزنیا _علیرضا خسروآبادی _ امید رحیم‌پور _ میترا سلطانی ژوبین عبدیانی _نرگس فراهانی _ سارا قاضی‌اسدالهی و گلاره گودرزی _ آگرین لطف اله‌زاده و فائزه خان‌محمدی.

جایزه‌ هنر معاصر ویستا به مانند دوره‌هاى پیشین مى‌کوشد با تاکید بر ارزیابى فکر و ایده‌هاى امروزین هنر، شرایطى را براى معرفی، اجراى فکر و اثر برتر فراهم نماید. ایده محور بودن و اهمیت به ساز و کارها و فرآیند خلق در هنر امروز، از جمله اهدافى است که این جایزه فارغ از رسانه یا جنبه‌هاى زیباشناختى دنبال می کند.

گفتنی ست مرتضی عرب خزائیلی برنده نخستین جایزه ویستا در سال ۱۳۹۵ ، پیام مفیدی برنده دومین دوره و کلثوم صالحی و حمید رضا آزاد برندگان مشترک دوره سوم این جایزه بودند.

 

همچنین مطالعه کنید:

اینترنت رایگان ۱۲ هزار خبرنگار در انتظار مراجعه الکترونیک آنها برای فعال‌سازی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا، خبرنگاران لازم است با مراجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.