چهارشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اصلی / سرخط خبرها / از ۲۵۰ هزار تا یک میلیارد تومان
از ۲۵۰ هزار تا یک میلیارد تومان

قیمت های صد اثر صد هنرمند اعلام شد

از ۲۵۰ هزار تا یک میلیارد تومان

قیمت های ۲۹مین صد اثر صد هنرمند اعلام شد؛ این رویداد تابستانه گالری گلستان از پانزدهم مرداد به صورت آنلاین و در وب سایت گالری گلستان با ارائه ٤٩٥ اثر از ٤٨٩ هنرمند آغاز می شود.

بر اساس اعلام لیلی گلستان،مدیر گالری گلستان و طراح این رویداد در این دوره ۹۰ درصد شرکت کنندگان جوانان هستند و ۱۰ درصد آثار به اساتید و پیشکسوتان مانند اویسی، ویشکایی، افجه ای و … تعلق دارد که از سوی مجموعه داران ارائه شده اند.

ارزان ترین کار این دوره ۲۵۰ هزار تومان است اما گران ترین کار به اثری از استاد سید محمد احصایی تعلق گرفته است که یک میلیارد تومان قیمت گذاری شده است. میانگین قیمت ها نیز سه تا چهار میلیون تومان است.
گلستان درباره قیمت های آثار این دوره هم اطمینان خاطر داد : « مثل همیشه منصفانه و مناسب است، به چند نفر تذکر دادم که قیمت شان را پایین تر بگذارند که قبول کردند و دو سه نفر هم که قبول نکردند حذف شدند .چندین هنرمند مقیم خارج هم داریم که می خواستند به یورو و دلار بگذارند که نپذیرفتم و قبول کردند به ریال باشد.»
پیش بینی خانم گلستان برای صد اثر صد هنرمند بیست و نهم هم خواندنی ست: « اینجا مملکت غافلگیر شدن است .از صبح تا شب ده بیست بار غافلگیر می شویم و تعجب می کنیم! هیچ چیزش قابل پیش بینی نیست! پس طبیعی است که ترجیح دهم پیش بینی نکنم و همگی با هم بنشینیم به تماشا .فقط این را بگویم که حدود هفت هشت نفر نقاش درجه یک کشف کردم که به همه شان پیشنهاد دادم برای شان در گالری نمایشگاه انفرادی بگذارم که خیلی خوشحال شدند .امیدوارم همه چیز به خوبی بگذرد . نیت مان خیر است و دلمان پاک .»

بیست و نهمین صد اثر صد هنرمند ۱۵ مرداد آغاز و تا ۱۷ شهریور دایر خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

دلایل قانونی اعتراض شدید مشاوران املاک به «سامانه خودنویس»

به گزارش کسب و کار نیوز ، مهرداد آرمان در گفت و گو با پایگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.