صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان / انتخاب فن بازار منطقه‌ای یزد به عنوان برترین فن‌بازار کشور در سال ۹۹
انتخاب فن بازار منطقه‌ای یزد به عنوان برترین فن‌بازار کشور در سال ۹۹

در حاشیه بیستمین نشست کارگزاران تجارت فناوری صورت گرفت

انتخاب فن بازار منطقه‌ای یزد به عنوان برترین فن‌بازار کشور در سال ۹۹

در حاشیه بیستمین نشست کارگزاران تجارت فناوری که در 17تیرماه به صورت آنلاین برگزار شد؛ دفتر فن بازار منطقه‌ای استان یزد به عنوان فن بازار برتر و فن‌بازارهای منطقه‌ای استان سمنان و فارس به ترتیب حائز مقام‌های دوم و سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، شبکه فن‌بازار ملی ایران هر ساله طی ارزیابی‌های خود برترین فن‌بازاراهای کشور را مشخص کرده و از آن دفاتر تقدیر می‌کند.

لازم به ذکر است از جمله شاخص‌های انتخاب فن‌بازارهای برتر، بازاریابی محصولات دانش‌بنیان و فناورانه، سرمایه‌گذاری در اکوسیستم نوآوری کشور، انتقال فناوری و رفع نیاز فناورانه صنایع می‌باشد.

گردش مالی ۳۵۴ میلیارد تومان فن بازارها در سال گذشته

گفتنی است این فن‌بازارها طی سال گذشته بیش از ۳۵۴ میلیارد تومان گردش مالی در اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور ایجاد کردند. در حال حاضر ۲۵ دفتر فن‌بازار منطقه‌ای و ۳ دفتر فن‌بازار تخصصی با بیش از ۵۰ کارگزار تجارت فناوری در کشور مشغول به فعالت هستند.

شبکه فن‌بازار ملی ایران بر اساس نقشه جامع علمی کشور و ابلاغیه‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وظیفه توسعه بازار فناوری کشور را عهده‌دار است.

همچنین مطالعه کنید:

پیشنهاد اعتبار ۵ میلیارد دلاری برای ایجاد زیرساخت‌های هوش مصنوعی

به گزارش کسب و کار نیوز، نشست شورای ملی راهبری هوش مصنوعی با حضور سرپرست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.