صفحه اصلی / چند رسانه ای / افزایش ۱۶۵ برابری دوج‌کوین

افزایش ۱۶۵ برابری دوج‌کوین

دوج‌کوین همچنان با سرعت بسیار بالایی در حال رکوردشکنی و ورود به مرزهای جدید قیمتی است. روز گذشته این رمزارز حدود ۴۰ درصد افزایش قیمت داشت و برای ساعاتی از روز تا مرز ۶۹ سنتی پیش رفت.
دوج‌کوین با پیشروی‌های قیمتی در روزهای اخیر اکنون به ارزش بازاری به اندازه ۸۷ میلیارد دلار رسیده تا این رمزارز به چهارمین رمز ارز بزرگ جهان تبدیل شود.
در ابتدای سال جاری قیمت این رمزارز در حدود ۴/ ۰ سنت بوده و در طول چهار ماه ارزش دوج بیش از ۱۶۵ برابر شده است. گروهی از متخصصان بازار به سرمایه‌گذاران خرد دوج‌کوین هشدار داده‌اند که حداقل سهم کوچکی از پرتفوی خود را به رمزارزها اختصاص دهند. با این حال بانک مرکزی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تنها رمز ارز استخراجی داخل کشور طبق ضوابط می‌تواند در پرداخت‌های ارزی استفاده شود. بنا به این اطلاعیه انجام پرداخت‌های ارزی بابت واردات فقط از طریق رمز ارزهای استخراج شده در داخل کشور و صرافی‌های مجاز و در چارچوب ضوابط اعلامی بانک مرکزی ممکن است و معامله و خرید و فروش رمزارزهای دیگر مجاز نیست و غیر قانونی خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

تورم نقطه‌ به‌ نقطه تولید کننده در زمستان۹۹ به ۶۷.۳۵درصد رسید/ خدمات کمترین و معدن بیشترین تورم تولید کننده را ثبت کردند

شاخص قیمت تولید کننده، متوسط قیمت کالاها و خدماتی است که بنگاه‌ها به ازای تولید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *