صفحه اصلی / اصناف / رشد ۲.۲ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور

رشد ۲.۲ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور

کسب و کار نیوز- سازمان بنادر و دریانوردی از رشد ۲.۲ درصدی تخلیه و بارگیری کالا خبر داد. در آمار سازمان بنادر اشاره‌ای به میزان تخلیه و بارگیری کالای اساسی نشده است.

به گزارش کسب و کار نیوز،  بر اساس اعلام سازمان بنادر و دریانوردی از ابتدای سال جاری تا دهم اردیبهشت ماه، عملکرد تخلیه و بارگیری بنادر  شمالی و جنوبی کشور ۱۳٫۸ میلیون تن بوده  که نسبت به ۱۳٫۵ میلیون تن مدت مشابه سال ۹۹ بالغ بر ۲٫۲۲ درصد رشد را نشان می‌دهد. تخلیه و بارگیری کالا در بخش کانتینری ۱٫۷۲ میلیون تن، فله خشک ۴ میلیون و ۴۱۰ هزار تن، فله مایع ۴۱۰ هزار تن، جنرال کارگو (کالاهای عمومی و متفرقه) یک میلیون و ۸۰۰ هزار تن و مواد نفتی ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تن بوده است.

عملیات تخلیه و بارگیری در  بخش مواد نفتی افزایش ۱۶٫۷ درصد و جنرال کارگو ۳۷  درصد رشد داشته است. به گزارش تسنیم، سازمان بنادر و دریانوردی در گزارش خود اشاره به میزان تخلیه و بارگیری کالای اساسی طی ۴۰ روز ابتدایی امسال نکرده است.

همچنین مطالعه کنید:

شرط برداشتن محدودیت‌ها واکسن است / تا امروز ۵۰ درصد جمعیت هدف کشور واکسن زده اند؛ تا هفته آینده این میزان به ۷۰ درصد می‌رسد / از فردا محدودیت سنی برای واکسیناسیون در سراسر ایران برداشته می‌شود / تشویق به واکسن نزدن، گناهی نابخشودنی است

بهرام عین اللهی در نشست کمیته علمی کشوری کرونا، افزود: این کمیته مرجع اصلی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *