صفحه اصلی / اقتصادی / ارتباطات و فناوری اطلاعات / “تعهد سه‌ساله” ال‌جی برای به روزرسانی سیستم عامل

“تعهد سه‌ساله” ال‌جی برای به روزرسانی سیستم عامل

کسب و کار نیوز- ال‌جی پس از اعلام انصراف از صنعت موبایل، به مشتریان فعلی و آینده اطمینان می‌دهد.

ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) اعلام کرد که تمام تلفن‌های هوشمند برتر ال‌جی که در حال حاضر استفاده می‌شوند، حداکثر سه بار به روزرسانی سیستم عامل آندروید را از سال خرید دریافت می‌کنند.

این وعده در اوایل این هفته همزمان با اعلان رسمی ال‌جی مبنی بر خروج از تجارت تلفن همراه تا پایان ماه جولای امسال اعلام شد. سه ضمانت به‌روزرسانی سیستم عامل در مورد گوشی‌های برتر ال‌جی که در سال ۲۰۱۹ و بعد منتشر شده‌اند (سری G، سری V، ال‌جی VELVET، ال‌جی Wing) اعمال می‌شود در حالی که مدل‌های خاص ۲۰۲۰ مانند LG Stylo و سری K دو بار به روز رسانی سیستم عامل دریافت می‌کنند.

ال‌جی برای برآورده ساختن تعهدات قراردادی در قبال شرکت‌های مخابراتی و شرکای خود، تولید تلفن‌های خود را تا سه ماهه دوم امسال ادامه خواهد داد. این بدان معناست که مشتریان همچنان می‌توانند تلفن‌های همراه ال‌جی را که هم اکنون در انبار و خدمات پشتیبانی هستند خریداری کنند و به‌روزرسانی‌های نرم افزار امنیتی برای مدتی برای دستگاه‌های خاص ارائه می‌شود. مشتریان باید برای جزئیات بیشتر با مرکز خدمات مشتری ال‌جی در کشور خود تماس بگیرند.

همچنین مطالعه کنید:

شرط برداشتن محدودیت‌ها واکسن است / تا امروز ۵۰ درصد جمعیت هدف کشور واکسن زده اند؛ تا هفته آینده این میزان به ۷۰ درصد می‌رسد / از فردا محدودیت سنی برای واکسیناسیون در سراسر ایران برداشته می‌شود / تشویق به واکسن نزدن، گناهی نابخشودنی است

بهرام عین اللهی در نشست کمیته علمی کشوری کرونا، افزود: این کمیته مرجع اصلی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *