صفحه اصلی / اسلایدر / توزیع گوشت قرمز تنظیم بازار رمضان به قیمت ۸۰ هزار تومان
توزیع گوشت قرمز تنظیم بازار رمضان به قیمت ۸۰ هزار تومان

توزیع گوشت قرمز تنظیم بازار رمضان به قیمت ۸۰ هزار تومان

کسب و کار نیوز- رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به توزیع کالاهای پرمصرف ماه رمضان به قیمت مصوب گفت: هر کیلو گوشت منجمد گوساله به قیمت 80 هزار تومان توزیع می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز ، قاسم نوده فراهانی در مورد تنظیم بازار ماه مبارک رمضان با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی و پرمصرف ماه مبارک رمضان وجود ندارد، گفت: در جلسه‌ای که در ستاد تنظیم بازار با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزاری شد، برای رصد بازار تشکیل شد، تدابیر لازم برای تامین کالاهای اساسی ماه رمضان اندیشیده شد. رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه برخی کالاها مانند برنج، شکر، روغن، گوشت قرمز منجمد برای تنظیم بازار دارای قیمت مصوب است، افزود: بر این اساس سهمیه ای برای توزیع این کالا در ماه مبارک رمضان با قیمت مصوب در نظر گرفته شده است که صنوف مربوطه و سوپرمارکت ها برای دریافت سهمیه خود باید به سازمان های صمت استان ها مراجعه کنند. 

قاسم نوده فراهانی افزود:   تولید گوشت مرغ افزایش یافته و اکنون در بازار به حد وفور وجود دارد. وی در ادامه با اشاره به قیمت مصوب کالاهای اساسی تنظیم بازار ماه مبارک رمضان اظهار داشت: قیمت مصوب هر کیلوگرم برنج هندی ۱۸ هزار و ۵۰۰ و قیمت مصوب هر کیلوگرم برنج تایلندی نیز ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان است. 

رئیس اتاق اصناف تهران بیان داشت: قیمت روغن نیز بر روی کالا درج شده است و هر کیلو گرم شکر نیز با قیمت مصوب ۸ هزار و ۷۰۰ تومان عرضه می شود. وی بیان داشت: قیمت مصوب  هر کیلوگرم گوشت گوساله  منجمد وارداتی نیز ۸۰ هزار تومان تعیین شده است. نوده فراهانی با بیان اینکه از امروز هیجدهم فروردین این کالا در اختیار اصناف مربوطه قرار می گیرد گفت: لذا اصناف می توانند با مراجعه سه سازمان صمت استان های مربوطه نسبت به تهیه اقلام فوق اقدام کنند. 

همچنین مطالعه کنید:

تخصیص ۸۵ هزار قطعه زمین به روستاییان در قالب طرح مهاجرت معکوس

به گزارش کسب و کار نیوز، الحاق اراضی و تخصیص آن به متقاضیان در روستاهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.