صفحه اصلی / اسلایدر / افت ۶ هزار واحدی شاخص بورس در دقایق اولیه معاملات

افت ۶ هزار واحدی شاخص بورس در دقایق اولیه معاملات

کسب و کار نیوز - در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از افت ۶هزار واحدی (۰.۵درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۲۰۴هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۱درصدی مواجه شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از افت ۶هزار واحدی (۰.۵درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۲۰۴هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۱درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۳۳نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۴۵۴نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

نمادهای برکت، اپال، شستا، بالبر، فملی و فولاد در گروه پرتراکنش‌ترین‌های بورس و نمادهای کزغال، رافزا، سمگا، وسپهر، وگیلان و آریا در گروه پرتراکنش‌ترین‌های فرابورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به ۹۸۵میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۳۰۵میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند.

همچنین مطالعه کنید:

شرط برداشتن محدودیت‌ها واکسن است / تا امروز ۵۰ درصد جمعیت هدف کشور واکسن زده اند؛ تا هفته آینده این میزان به ۷۰ درصد می‌رسد / از فردا محدودیت سنی برای واکسیناسیون در سراسر ایران برداشته می‌شود / تشویق به واکسن نزدن، گناهی نابخشودنی است

بهرام عین اللهی در نشست کمیته علمی کشوری کرونا، افزود: این کمیته مرجع اصلی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *