صفحه اصلی / سرخط خبرها / نقش کمیته ورزش‌های مجازی انجمن ورزش های الکترونیک ایران در مقابله با اثرات بیماری کرونا بر ورزش

نقش کمیته ورزش‌های مجازی انجمن ورزش های الکترونیک ایران در مقابله با اثرات بیماری کرونا بر ورزش

کسب و کار نیوز - نقش کمیته ورزش‌های مجازی انجمن ورزش های الکترونیک ایران در مقابله با اثرات بیماری کرونا بر ورزش کشوربا استفاده از تکنولوژی های نوین است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن ورزشهای الکترونیک،کمیته ورزش‌های مجازی و شبیه ساز در بسیاری از کشورهای عضو فدراسیون جهانی ورزش‌های الکترونیک تشکیل شده است و در چند ماه گذشته این حوزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
طی حکمی از سوی ریاست انجمن انجمن ورزش‌های الکترونیک، سوزان دولت آبادی به ریاست کمیته ورزش‌های مجازی و شبیه سازاین انجمن منصوب شد.
به توصیه رسمی کمیته بین المللی المپیک (IOC) به کلیه فدراسیون های ورزشی جهان در خصوص ورود به حوزه ورزش‌های الکترونیک و با توجه به مصوبه رسمی شورای المپیک آسیا(OCA) در محاسبه مدال های رشته ورزش‌های المپیک در بازیهای آسیایی چین۲۰۲۲ ، انجمن ورزش‌های الکترونیک فدراسیون ورزش‌های همگانی تشکیل و راه اندازی طرح  ” کمیته ورزش‌های مجازی و شبیه ساز” را در دستور کار خود قرار داد.
در یک سال اخیر، ویروس کرونا یکی از عجیب‌ترین اتفاقات زندگی بشری را رقم زده است  و ورزش به عنوان یکی از جنبه‌های سرگرمی و سرمایه‌گذاری از گزند این ویروس در امان نمانده و نگرانی هایی مبنی بر کاهش فعالیت بدنی، افزایش چاقی و کم تحرکی در بین مردم در بعد ورزش همگانی و به تاخیر افتادن مسابقات و ارودهای آماده سازی تیم های ملی در بعد ورزش قهرمانی و در نتیجه افت آمادگی ورزشکاران را ایجاد کرده است.

همچنین مطالعه کنید:

دستور اژه‌ای برای بررسی بورس/ روال فعلی بورس عادی به نظر نمی‌رسد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *