صفحه اصلی / اسلایدر / روند صعودی سهم‌های کوچک هم‌زمان با افت شاخص کل بورس

روند صعودی سهم‌های کوچک هم‌زمان با افت شاخص کل بورس

کسب و کار نیوز - معاملات امروز بازار سهام با تعادل نسبی عرضه و تقاضا همراه است اما نمادهای کوچک در بازار سهام روند خوبی دارند و شاخص هم‌وزن بر خلاف شاخص کل روبه جلو حرکت می‌کند.

به گزارش کسب و کار نیوز، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزار و ۳۳۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش سه هزار و ۵۰۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به -دو هزار و ۱۷۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش تپکو، کلوند و وسدید به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام تولید تجهیزات ‌سنگین ‌هپکو، ۳۴۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید وسپهر، کزغال و رافزا در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۹۴۰میلیارد تومان (۷۱درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار میلیارد تومان (۳۰درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۲۳نماد و حجم صف‌های فروش در ۸۶نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف خدمات فنی فولاد یزد (خفولا) به ۲۲.۴درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«ماشین‌آلات و تجهیزات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۳۷۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «فلزات اساسی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۱۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «استخراج زغال سنگ» با تقاضای خرید ۲۷۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۲درصد از چهار هزار و ۸۰۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزار میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۲۳۵درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۶هزار و ۸۵۰میلیارد تومان خواهد رسید.

همچنین مطالعه کنید:

خرید مسکن از انبوه‌سازان زیر قیمت تمام‌شده

به گزارش کسب و کار نیوز،وی افزود: مسئولان برای خانه‌دار کردن دهک‌های پایین جامعه، قانون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *