صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / پارک ها مراکز رشد و شتاب‌ دهنده‌ها / اعزام یک هیات تجاری متشکل از ۲۶ شرکت دانش بنیان به ارمنستان

با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی صورت می گیرد

اعزام یک هیات تجاری متشکل از ۲۶ شرکت دانش بنیان به ارمنستان

کسب و کار نیوز - یک هیات تجاری متشکل از 26 شرکت دانش بنیان از 29 بهمن ماه جاری تا اول اسفند ماه به سرپرستی دکتر علی وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی به ارمنستان اعزام می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، هیات تجاری اعزامی به ارمنستان در روز اول از سفر با وزرای‌های‌تک و بهداشت ارمنستان دیدار خواهد کرد و پس از آن توانمندی‌های خود را به شرکت‌های دانش بنیان ارمنی معرفی می‌کنند و در نهایت مذاکرات تجاری بین طرفین ایرانی و ارمنی برگزار خواهد شد.
روز دوم از اعزام گروه شرکت‌های دانش بنیان به کشور ارمنستان نیز شامل بازدید از منطقه آزاد Alliance و افتتاح نمایشگاه دائمی یا فروشگاه محصولات دانش بنیان ایرانی در ارمنستان خواهد بود.
در این سفر ۲۶ شرکت دانش بنیان حضور دارند که اسامی و محصولات آنها به شرح زیر است:

پویا طب زکریا
این شرکت در حوزه سلامت فعالیت می‌کند و تولیدکننده کیف ساکشن یکبار مصرف، ماسک و ژل بهداشتی است.

پارس فراهوش آژمان
این شرکت تولیدکننده کنترل دستگاه‌ها به کمک ریموت، محافظت از ساختمان و حذف کلیه محافظ‌های وسایل الکترونیکی، کنترل دمای محیط، مجهز به سیستم‌های ضد سرقت، مجهز به صفحه نمایشگر دما و ولتاژ است.

شرکت مهندسی کامپوزیت گستر سپاهان
اولین تولیدکننده پنجه کربنی در ایران، ضمن دارا بودن کادر متخصص در رشته‌های مختلف و نیز تجهیزات پیشرفته در خط تولید و کنترل کیفیت، همواره بر توسعه و گسترش محصولات تاکید داشته و توانسته پنجره متنوعی از محصولات با ویژگی‌ها و خواص متناسب با نیاز معلولین و جانبازان را همراه با ضمانتنامه معتبر ارائه دهد.

استیل غرب آسیا
دستگاه بسته‌بندی تری سیلراتوماتیک با سرعت بالا و نیمه اتوماتیک، دستگاه‌های بسته‌بندی ترموفرمینگ نرم و سخت و تجهیزات جانبی دستگاه‌های بسته‌بندی و دستگاه ظرف‌گذار اتوماتیک از محصولات شرکت استیل غرب آسیا است.

نوین لیزر صبا
این شرکت در زمینه تولید فناوری‌های پیشرفته مبتنی بر لیزر و طراحی و ساخت لیزرهای صنعتی، پزشکی و دانشگاهی فعالیت می‌کند. از جمله محصولات این شرکت می‌توان به محصول دانش بنیان لیزر حکاکی با قدرت توان ۵۰ و ۸۰ وات، لیزر جوش ۵۰ و ۴۰ ژول، لیزر تقویت شده پالس فوق کوتاه با قدرت انرژی ۱۰ میلی ژول، لیزرهای پزشکی، لیزرهای تحقیقاتی و مطالعاتی دانشگاهی سیستم‌های نوین و فوق پیشرفته‌تر اشاره کرد.

رادین
این شرکت در زمینه ساخت و عرضه وسایل الکترونیکی و ارتباطی و ماژول‌هایی مانند ضبط IF باند پهن، اتصال دوار VHF و آنتن‌های مختلف فعالیت می‌کند.

عوامل مهار زیست هگمتانه
زمینه کاری این مجموعه تولید مواد بیولوژیک مورد نیاز عوامل حفاظت‌شده مانند گلخانه‌ها است که با به‌کارگیری عوامل تولید شده در این شرکت محصول سالم و بدون باقی‌مانده از سم تولید می‌شود.

شرکت اسکای رایترز
این شرکت در زمینه ارائه خدمات فنی با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین، نقشه برداری هوایی، سمپاشی و محلول پاشی توسط کشاورزی هواپیماهای بدون سرنشین، نظارت بر هواپیماهای بدون سرنشین و طراحی و ساخت پهپادها فعال است.

شرکت یادمان
محصولات این شرکت شامل پلاستیک‌های زیستی و مواد پلاستیکی قابل تجزیه و همچنین مواد غذایی و صنایع غذایی است.

صنعت سبز طبرستان
شرکت دانش بنیان صنعت سبز طبرستان در زمینه تولید انواع محصولات شیمیایی سبز و سازگار با محیط زیست مورد استفاده در صنایع شیمیایی، دارویی، غذایی، نفتی و پتروشیمیایی فعالیت می‌کند.

مایا اسلیم آریا
یک شرکت تجهیزات پزشکی است که بر زمینه‌های ضد پیری مانند زیبایی، پوست، زنان، ارولوژی و دندانپزشکی تمرکز دارد. این شرکت از سال ۱۹۹۹ معطوف به یافتن راه حل‌های نوآورانه و موثر فناوری برای طیف کاملی از برنامه‌های کاربردی بوده است.

رنگین نانو ساختار
شرکت رنگین نانو ساختار تولید کننده پوشش‌های پودری الکترواستاتیک نانوفناوری با خواص آنتی باکتریال و ضد خوردگی، پوشش‌های آب پایه مبدل زنگ آهن نانوفناوری(لارماپوشش)، کلیر وارنیش آنتی باکتریال مخصوص مقوا و جعبه، رنگ پایه سیمان مخصوص پوشش نماهای ساختمان، نانوسیل عایق آب پایه برپایه قیر، بتونه آستری و سیلر آب پایه مخصوص صنایع چوب و رنگ ساختمانی آنتی باکتریال معطر است.

ایده پردازان ناظر اول کیفیت
این شرکت در زمینه چاپگرهای جوهر افشان صنعتی، دستگاه‌های برچسب زدن، چاپگرهای چک کتاب، خراش برچسب‌ها، فیدر اصطکاکی و فیدرهای شمع فعالیت می‌کند.

بهیار صنعت سپاهان
این شرکت با بیش از بیست سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات پزشکی با فناوری بالا فعالیت می‌کند و محصولاتی چون شتاب دهنده خطی پزشکی، (LINAC) برای درمان سرطان، سیستم‌های رادیولوژی دیجیتال و CT، اسکنر، چراغ‌های جراحی و میزهای جراحی و تجهیزات هتلینگ بیمارستان تولید می‌کند.

شرکت زیست فناوری کوثر
شرکت زیست فناوری کوثر فعالیت خود را در زمینه تولید فرآورده‌های بیوتکنولوژی، ارائه خدمات تخصصی و انتقال فناوری در کشور آغاز کرد. یکی از اهداف کلان این شرکت کمک به تولید محصولات مورد نیاز محققان در این زمینه است و تاکنون توانسته ارائه کننده بهترین و پیشرفته‌ترین خدمات بیوتکنولوژی و ژنتیک در کشور و منطقه باشد.

صندوق پژوهش و فناوری یزد
این صندوق در زمینه حمایت از اکوسیستم فناوری در قالب ارائه تسهیلات، سرمایه‌گذاری خطرپذیر و صدور ضمانت نامه فعالیت دارد. حمایت‌های مالی این صندوق به تناسب تقاضای فناوران از کلیه حوزه‌های فناوری بوده است و محدود به رشته خاصی از صنعت نشده است.

رایان رشد افزار
این شرکت تنها شرکت خصوصی دانش بنیان در رابطه با طراحی و ساخت دوربین‌های حرارتی است و در زمینه‌های طراحی، مهندسی و ساخت سیستم‌های الکترو اپتیک و الکترو مکانیک، طراحی و ساخت دوربین‌های حرارتی و مرئی، طراحی و ساخت فاصله یاب‌های لیزری، طراحی و ساخت سیستم‌های مخابراتی رادیویی آنالوگ، دیجیتال، دیتا، تصویر و ضبط کننده و رمز کننده تصویر، تجهیز خودرو با کاربرد‌های تعریف شده توسط کارفرما و ساخت دکل‌های وینچی و پنوماتیک، طراحی و ساخت هواپیماهای بدون سرنشین سبک و نیمه سبک و سیستم ناوبری اتوماتیک و طراحی، مهندسی و ساخت سکوهای پایدار شده دو و سه درجه آزادی هوایی فعالیت دارد.

پیرامون سیستم قشم
طراحی و ساخت سیستم‌های جامع نمونه‌گیری و نیز طراحی و ساخت دستگاه آنالایزر محصول این شرکت است. تمامی حلقه‌های زنجیره تامین از آنالیز فرآیند و مشاوره در تهیه مشخصات فنی، طراحی، ساخت سیستم‌های نمونه‌گیری، نصب و راه‌اندازی، نگه‌داشت و تعمیر، آموزش و نیز تجزیه و تحلیل مشکلات آنالایزرها و ارائه راه حل را بطور کامل و جامع مدیریت و عملکرد دقیق هردستگاه را تا پایان عمر استاندارد آن تامین می‌کند.

گروه کنتورسازی البرز توان
این شرکت به عنوان یک برند ملی و با تولید کنتورهای هوشمند و مدارات الکترونیکی مورد نیاز مشتریان توانسته جایگاه خود را در بازارهای داخلی و خارجی حفظ کرده است.

شرکت پژوهان صنعت
این شرکت تولیدکننده سیستم تصفیه فاضلاب، ضد عفونی کننده‌های الکترولیز کلرید سدیم، تولید کننده سطوح تصفیه روغن زباله است.

مرکز توسعه و نوآوری تعاونی‌های ایران (منتا)
منتا می‌خواهد با تسهیل‌گری میان بخش تعاون و زیست‌بوم نوآوری کشور، بخش تعاون را توانمند سازد تا با بهره‌گیری از امکانات و فرصت‌های نوآورانه، خود را توسعه دهد و زمینه‌های رشد اقتصادی و اجتماعی اعضای خود و به تبع آن کشور را فراهم سازد.

شرکت پارس سویچ
این شرکت اولین و بزرگترین سازنده کلیدها و سکسیونرهای فشار قوی و متوسط در ایران است. همچنین شرکت پارس سویچ در زمینه صنعت برق در منطقه خاورمیانه به عنوان یک شرکت برتر شناخته شده است.

آتیه‌سازان نگین فراز
این شرکت در زمینه تصفیه آب فاضلاب و راه حل ضد عفونی کننده سطوح و مواد ضد عفونی کننده دست فعالیت می‌کند.

کارما آزما اندیش
این شرکت در حوزه تولید کیت و تجهیزات آزمایشگاهی به خصوص آزمایشگاه‌های باکتری‌شناسی و میکروبیولوژی فعالیت داشته و در این زمینه دارای تولیدات ثبت شده در اداره کل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاه مرجع سلامت است.

آوان طب
این شرکت کار خود را در زمینه طراحی و تعمیر تجهیزات پزشکی از سال ۱۳۷۳ آغاز کرد و برای اولین بار در ایران موفق به ساخت دستگاه الکتروسرجری با مدل GHV-175 شده است. این شرکت همچنین در زمینه طراحی، تولید و صادرات طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های الکتروسرجری، لوازم جانبی HI-tech و پک‌های استریل اتاق عمل فعالیت می‌کند.

آذر پرتو اسپادانا
این شرکت در زمینه مخابرات، سیگنالینگ، لیزر الکترو نوری، دستگاه‌های فوتونیک و راه حل پزشکی فعالیت می‌کند.

همچنین مطالعه کنید:

خطر ورشکستگی در کمین دامداران/قیمت منطقی هر کیلو گوشت گوسفندی ۱۱۰ هزار تومان

به گزارش کسب و کار نیوز ، دادرس ادامه داد: با توجه به شرایط خشکسالی، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *