صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان / آغاز داوری مرحله دوم جشنواره وب و موبایل سیزدهم

آغاز داوری مرحله دوم جشنواره وب و موبایل سیزدهم

کسب و کار نیوز - شورای داوری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران از روز ۲۸ دی ۹۹ به مدت ۲ روز به صورت آنلاین به بررسی و انتخاب کاندیدای سایت‌ها و اپلیکشن‌های شرکت کننده در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران می پردازد.

خبر مربوط به اغاز به کار شورای داوری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل تقدیم می شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، شورای داوری هر سال پس از پایان مرحله اول داوری، در هر گروه از میان سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که بیشترین تعداد رأی را دارند ۵ اثر را به عنوان کاندید بهترین سایت و اپلیکیشن سال انتخاب می‌کند.

مرحله اول داوری ۱ آذر ۹۹ آغاز شد و تا تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۹ ادامه داشت. در این مرحله از بین ۲۰۳۵ اثر تایید شده و شرکت کرده در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، ۱۸۸۱ اثر در ۶۶ گروه توسط ۲۵۱۲ داور و با ثبت ۱۱۹۴۵۱ رأی مورد ارزیابی قرار گرفته است.

در مرحله اول داوری از یکسو به پیشنهاد داوران عمومی ۱۵۹ اثر از داوری خارج شدند و از سوی دیگر ۵۹۳ اثر نیز به دلیل دارا نبودن حد نصاب (۲۵ درصد رأی مثبت) حذف شدند.

در ادامه ۱۲ اثر هر گروه که بیشتری رأی را کسب کردند به عنوان کاندیداهای پیشنهادی به شورای داوری ارایه شدند. در همین راستا شورای داوری طی دو روز با بررسی دقیق آثار از هر گروه حداکثر ۵ اثر را به عنوان کاندیدا معرفی خواهد کرد.

در ادامه با شروع مرحله سوم داوری از اول بهمن ۹۹، تمام داوران عمومی می‌توانند با مراجعه به پنل داوری مجدد در رای گیری مشارکت کرده و از میان ۵ کاندیدای هر گروه یک اثر را به عنوان برترین اثر انتخاب و معرفی کنند. در نهایت در نخستین روز اسفند ۱۳۹۹ در هر گروه یک برنده به عنوان بهترین سایت یا بهترین اپلیکیشن معرفی خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی مشاغل تمدید شد

به گزارش کسب و کار نیوز، امیدعلی پارسا، با اعلام این خبر عنوان کرد: تمدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *