صفحه اصلی / سرخط خبرها / جعفری: برنامه ریزی توسعه صنعت سنگ های تزئینی با تدوین پروژه آسیب شناسی

در نشست پایش برنامه های توسعه حوزه سنگ های تزئینی مطرح شد:

جعفری: برنامه ریزی توسعه صنعت سنگ های تزئینی با تدوین پروژه آسیب شناسی

رئیس هیات عامل ایمیدرو با اعلام اینکه برنامه ریزی برای توسعه صنعت سنگ های تزئینی با تدوین پروژه آسیب شناسی توسط ایمیدرو انجام شده است، گفت: به منظور توسعه و تسریع در اجرای برنامه های این بخش، نشست های تخصصی در سطوح عالی وزارتخانه برگزار می شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، جعفری در نشست پایش برنامه های توسعه حوزه سنگ های تزئینی افزود: در طرح جامع این صنعت سنگ های تزئینی وضعیت موجود، برنامه ها و آینده این بخش نیز دیده خواهد شد.

وی گفت: این مهم زمینه‌ی بروز رسانی و جمع آوری اطلاعات را فراهم خواهد کرد تا بتوانیم بهتر برای حوزه فوق، تصمیم گیری و تصمیم سازی کنیم.
رئیس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه به منظور پیشبرد اهداف این حوزه، بهتر است هماهنگی برنامه ها در سطح مقام های عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت و با حضور مجموعه های همچون سازمان نظام مهندسی معدن و مدیرکل های وزارتخانه صورت پذیرد.
وی ضمن قدردانی از رئیس سابق هیات عامل ایمیدرو در خصوص توجه ویژه به این بخش در معدن و پیشبرد اهداف طرح توسعه سنگ های تزئینی، گفت: ایمیدرو متعهد به توسعه این بخش است و طی روزهای آتی برنامه زمانبندی اجرای برنامه ها مشخص می شود.
در این نشست رئیس هیات عامل ایمیدرو، مجری طرح احیاء، فعال‌ سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس را مسئول پیگیری امور مرتبط با برنامه های سنگ های تزئینی اعلام کرد.
در این جلسه ویدئو کنفرانسی، محسن گلیجانی رئیس اداره سنگ های تزئینی وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمد آقاجانلو معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو، خدایار کریم نژاد خدایار کریم‌نژاد، معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و رضا عظیمی؛ مدیر اجرایی و دبیر شورای هماهنگی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک حضور داشتند.

همچنین مطالعه کنید:

یکه تازی دلالان در بازارها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، یک کارشناس اقتصادی در رابطه با راهکارهای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *