صفحه اصلی / اسلایدر / رشد ۲۷ هزار و ۶۴۰ واحدی نماگر بورس
رشد ۲۷ هزار و ۶۴۰ واحدی نماگر بورس

رشد ۲۷ هزار و ۶۴۰ واحدی نماگر بورس

کسب و کار نیوز - رشد ۲۷هزار و ۶۴۰ واحدی شاخص کل (دو درصد) آن را در ارتفاع یک میلیون و ۳۴۰ هزار واحدی قرار داد.

به گزارش کسب و کار نیوز، در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه جمع صف‌های خرید حدود دو هزار و ۸۵۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش دو هزار و ۴۶۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۳۸۵ میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید شپنا، فملی و شتران به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام پالایش نفت اصفهان حدود ۸۳۰ میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش وملی، کیسون و فوکا در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان (۶۷ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر هزار و ۸۰ میلیارد تومان (۴۴ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۴۳ نماد و حجم صف‌های فروش در ۵۷ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف بانک قرض الحسنه رسالت (وسالت) به ۱۴.۱درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«فرآورده‌های نفتی» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای هزار و ۱۰۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «استخراج کانه‌های فلزی» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۲۰۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «انبوه سازی، املاک و مستغلات» با فشار فروش ۴۴۰ میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۴۶ درصد از پنج هزار و ۳۰۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع پنج هزار و ۴۳۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۹۸ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۱۰ هزار و ۷۴۰ میلیارد تومان خواهد رسید

همچنین مطالعه کنید:

جزئیات واگذاری خودروسازها از زبان وزیر صمت/ ارزیابی دارایی خودروسازان با صدور ۱۷۰۰ ابلاغ کارشناسی

به گزارش کسب و کار نیوز، دستور ۸ ماده‌ای رئیس‌جمهور به وزیر صنعت، معدن و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.