صفحه اصلی / اسلایدر / افت ۱۴هزار واحدی نماگر بورس در دقایق آغازین معاملات

افت ۱۴هزار واحدی نماگر بورس در دقایق آغازین معاملات

کسب و کار نیوز - شاخص کل بورس تهران در این لحظه در ارتفاع یک میلیون و ۲۷۶هزار واحد قرار گرفته است.

به گزارش کسب و کار نیوز، در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه شاخص کل بورس پس از افت ۱۸هزار و ۱۶۳واحدی (۱.۴درصد) در ارتفاع یک میلیون و۲۷۲هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۳درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۴۲نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۴۳۴نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۴۳۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۲۰۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به چهار هزار و ۷۶۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش فولاد، وآیند و وملی به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام فولاد مبارکه اصفهان ۳۴۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید جوین، گدنا و کدما در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۳۰میلیارد تومان (۷۵درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۷۰۰میلیارد تومان (۳۳درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۲نماد و حجم صف‌های فروش در ۹۸نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف کاشی سعدی (کسعدی) به ۹.۱درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«فلزات اساسی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۹۸۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات شیمیایی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۵۸۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «زراعت و خدمات وابسته» با تقاضای خرید ۲۹میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۰درصد از پنج هزار و ۶۳۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزار و ۱۰۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۲۷۰درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هفت هزار و ۷۰۰میلیارد تومان خواهد

همچنین مطالعه کنید:

خدمات آموزش مجازی/توصیه هایی برای بهبود و توسعه شغلی

استفاده از روش های نوین در نظام آموزشی، یک ضرورت و نیاز آموزشی برای فراگیران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *