صفحه اصلی / سرخط خبرها / رشد ۵۷ درصدی استخراج در مجتمع سنگ آهن سنگان
ایمیدرو

رشد ۵۷ درصدی استخراج در مجتمع سنگ آهن سنگان

کسب و کار نیوز - مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان گفت: تناژ استخراج در این مجتمع طی هفت ماه سال جاری به بیش از 7.2 میلیون تن رسید.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، علی همتی که در جلسه پایش عملکرد مجتمع سنگان با حضور محمد آقاجانلو معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو سخن می گفت، تصریح کرد: این میزان عملکرد در برابر استخراج ۴٫۶ میلیون تنی مدت مشابه سال قبل، از رشد ۵۷درصدی حکایت دارد.

وی همچنین گفت: میزان ارسال سنگ آهن دانه بندی شده به شرکت ذوب آهن اصفهان، از ابتدای فروردین تا پایان مهر ماه امسال با رشد ۱۶۰درصدی نسبت به دوره هفت ماه سال ۹۸ همراه شد.
همتی تصریح کرد: کل فروش سنگ آهن دانه بندی شده مجتمع سنگان در مدت مورد بررسی به مرز ۵۵۰هزار تن رسید.
وی یادآور شد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان امسال،‌ یک میلیون تن سنگ آهن دانه بندی به ذوب آهن اصفهان ارسال خواهد شد.

کاهش نرخ حوادث
همتی همچنین گزارشی درباره کاهش نرخ حوادث در آن مجتمع ارایه کرد. به گفته وی،‌ ضریب شدت حوادث در سال گذشته به یک صدم رسید که کاهش ۶۶درصدی را نسبت به سال ۹۷ نشان می دهد. از سوی دیگر ضریب تکرار حوادث نیز با افت ۶۸درصدی (نسبت به سال ماقبل) به ۷۴صدم رسید.
وی در ادامه به برنامه افتتاح کارخانه های جدید فرآوری سنگ آهن در مجتمع سنگان اشاره کرد و گفت: در حال آماده سازی زمینه برای تامین خوراک واحدهای جدید هستیم.
همتی همچنین گزارشی نیز درباره فعالیت های بخش زیرساخت در حوزه های حمل زمینی و ریلی ارایه داد.

همچنین مطالعه کنید:

خدمات آموزش مجازی/توصیه هایی برای بهبود و توسعه شغلی

استفاده از روش های نوین در نظام آموزشی، یک ضرورت و نیاز آموزشی برای فراگیران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *