صفحه اصلی / اسلایدر / بورس دوباره قرمز شد

بورس دوباره قرمز شد

کسب و کار نیوز - شاخص کل بورس با ریزش ۱۷ هزار واحدی تا ساعت ۱۰ امروز به عدد ۱ میلیون و ۲۸۸ هزار واحد رسید.

به گزارش کسب و کار نیوز، در ساعت ۹ و۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۶۹۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش چهار هزار و ۲۰۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و ۵۰۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش دی، وملی و وآیند به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک دی ۲۷۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید جوین، سدبیر و گدنا در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۵۴۰ میلیارد تومان (۷۹ درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۶۰۰میلیارد تومان (۳۸ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۵نماد و حجم صف‌های فروش در ۸۴نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف کاشی سعدی (کسعدی) به ۱۰.۳درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۶۰۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «بانک‌ها و موسسات اعتباری» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۵۳۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «زراعت و خدمات وابسته» با تقاضای خرید ۱۰۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۳درصد از چهار هزار و ۹۰۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزارمیلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۲۵۰درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۶هزار و ۸۰۰میلیارد تومان خواهد رسید.

همچنین مطالعه کنید:

خدمات آموزش مجازی/توصیه هایی برای بهبود و توسعه شغلی

استفاده از روش های نوین در نظام آموزشی، یک ضرورت و نیاز آموزشی برای فراگیران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *