صفحه اصلی / فرهنگی / تجسمی / کنرو ایزو و دوستان استیو در خانه استیو در کاشان
کینرو

کنرو ایزو و دوستان استیو در خانه استیو در کاشان

کسب و کار نیوز - خانه استیو در کاشان با هدف نمایش آثار عکاسان بزرگ جهان،سلسله نمایشگاه های دوستان استیو را برگزار می کند که در نخستین سری، عکس های کنرو ایزو این روزها به تماشا است.

به گزارش کسب و کار نیوز، خانه استیو مک کوری (نگارخانه کاشان) توسط حسین فرمانی، گالری‌دار و مجموعه‌دار معروف، موسس جوایز معتبر بین المللی همچون Ipa , Lucie Awards و MIFA با همکاری برادران حسین و حسن روشن بخت، خرداد ماه سال گذشته تاسیس شده است و در محله میدان کهنه کاشان و در نزدیکی قدیمی ترین ساختمان شهر اتفاقِ هنری جذاب بین المللی را شکل می دهد.

آثار کنرو ایزو، عکاسِ شهیر ژاپنی از جمعه‌ ۲۸ شهریور در خانه استیو به تماشا درآمده است. این نمایشگاه که شاملِ ۲۷ قطعه عکس از سه مجموعه معروفش مکان‌های مقدسِ، طبیعت بی جان و آبی است، تا تاریخ ۹ آبان‌ماه در طبقه‌ی پایینِ خانه استیو واقع در خیابان باباافضل، خیابان شهیدان دقیقی، انتهای پارکینگِ جنبِ مسجد جامع برپا خواهد بود.

جالب اینکه دقیقا پاییز سال پیش، کنرو ایزو به دعوت خانه استیو در ایران بود ، و بخش هایی از سه مجموعه شاخص او به تماشا هم درآمد؛ عکس های او در مجموعه مکان های مقدس با محوریت انسان و معنویتِ پرستش است، در مجموعه «طبیعت بی جان»، ایزو به تجسم طبیعت بی جان با رنگ های ساده و سیاه و سفید پرداخته است. او در این مجموعه با توجه و تأکید بر نور و تاریکی، این تضاد را با شوریدگی و شگفت انگیزی ویژه ای به نمایش درآورده است.مجموعه «آبی» این عکاس بین المللی به ترکیب بصری از عناصر بی جان در حوالی انسان در روزمرگی هایش پرداخته است؛ ترکیبی از وسایلی ساده در اطراف‌مان که در کنار هم به نمایشی از فضای سرد و سیال با رنگ آبی می پردازد.

علاقه‌مندان می‌توانند هر روز از ساعتِ ۱۷ تا ۲۱ از این نمایشگاه دیدن کنند.

همچنین مطالعه کنید:

پیش‌بینی رشد اقتصادی ۴.۳ درصدی ایران در سال ۲۰۲۱

به گزارش کسب و کار نیوز، مرکز پژوهش‌های اتاق ایران گزارش با عنوان «ریسک کشوری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *