پنج شنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / پارک ها مراکز رشد و شتاب‌ دهنده‌ها / برگزاری رویداد مجازی معرفی نیاز‌های فناورانه حوزه خدمات مددکاری
مددکاری

برگزاری رویداد مجازی معرفی نیاز‌های فناورانه حوزه خدمات مددکاری

کسب و کار نیوز - به منظور حمایت از مددجویان، رویداد معرفی نیاز‌های فناورانه حوزه خدمات مددکاری و حمایت از مددجویان با هدف بهم‌رسانی عرضه و تقاضای نوآوری حوزه امنیت در فناوری اطلاعات روز یکشنبه 30 شهریور ماه جاری به صورت آنلاین و رایگان به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این رویداد مجازی (وبینار) به منظور شبکه‌سازی و بهره‌مندی از توان شرکت‌های دانش بنیان برای رفع چالش‌های این حوزه برگزار خواهد شد.
موضوعات مورد بررسی در این رویداد شامل پلتفرم‌های فروش مجازی، پلتفرم‌های پرداخت الکترونیکی، پلتفرم‌های حوزه دیتا، پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی مددکاری، تجهیزات حفاظتی، رهگیری و پایش است.
بر اساس این گزارش، علاوه بر ارائه نیاز‌های فناورانه حوزه خدمات مددکاری و حمایت از مددجویان، جلسات پرسش و پاسخ زنده و تشریح نحوه تعامل شرکت‌های دانش بنیان با سازمان زندان‌ها، اقدامات تامینی و تربیتی کشور برای تامین نیازهای فناورانه، مذاکرات تجاری B۲B به صورت مجازی و معرفی حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی از بهم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری نیز برگزار خواهد شد.
شرکت‌های دانش بنیان علاقه‌مند به بهره‌مندی از این رویداد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت تقاضا به سامانه غزال به آدرس http://ghazal.inif.ir مراجعه کرده یا با شماره‌های ۰۲۱-۷۷۲۴۰۵۷۶ و ۰۲۱-۷۷۲۴۰۰۲۷ تماس بگیرند.
حضور در این رویداد برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به نشانی https://evnd.co/Phi85 برای حضور در این رویداد ثبت‌نام کنند.
رویداد مجازی معرفی نیاز‌های فناورانه حوزه خدمات مددکاری و حمایت از مددجویان، فرصتی برای شناسایی و رفع نیاز‌های فناورانه این حوزه با حضور واحد‌های صنعتی، شرکت‌های فناور و دانش بنیان و مراکز دانشگاهی است.

همچنین مطالعه کنید:

مهلت ۶ ماهه بانک مرکزی به صادرکنندگان برای بازگرداندن ارز صادراتی

به گزارش کسب و کار نیوز،  با تشکیل جلسه کمیته ماده ۲ چهاردهمین جلسه شورای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *