صفحه اصلی / اجتماعی / مشق مهر، مهری که به دل کودکان کار می‌نشیند

انجمن حمایت از کودکان کار برگزار می‌کند

مشق مهر، مهری که به دل کودکان کار می‌نشیند

کسب و کار نیوز - کمپین مشق مهر با هدف حمایت از کودکان کار، همزمان با شروع سال تحصیلی ٩٩ توسط انجمن حمایت از کودکان کار آغاز شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط ‌عمومی انجمن حمایت از کودکان کار، قاسم حسنی؛ مدیرعامل این انجمن، با بیان مطلب بالا افزود: از آن‌جا که همزمان با آغاز سال تحصیلی، کودکان بسیاری از جمله کودکان کار به دلیل مشکلاتی که عمده‌ی آنها اقتصادی است از تحصیل باز می‌مانند، این انجمن با هدف حمایت از این کودکان کمپین مشق مهر را برگزار می‌کند.
وی ادامه داد: امسال بحران کرونا، این وضعیت را تشدید کرده است و انجمن را بر آن داشت تا امسال در این کمپین علاوه بر هزینه‌ی ثبت‌نام مدارس بخشی از کودکان تحت پوشش و نوشت‌افزار، تامین اقلام بهداشتی مانند مواد ضدعفونی کننده، ماسک و… را در دستور کار قرار دهد.
حسنی با اشاره به اینکه کلاس‌های آموزشی باید با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی با تعداد کمتر کودکان تشکیل شود، گفت: این امر به دلیل افزایش تعداد آموزگاران، هزینه‌ی مضاعف به انجمن را تحمیل کرده است.
وی همچنین ادامه داد: انجمن به صورت مردمی فعالیت می‌کند و هزینه‌های آن از سوی نیکوکاران تامین می‌شود. بر همین اساس در این کمپین داوطلبان حمایت از انجمن می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت: ۶۳۶۲۰۰۱۴۷۰۱۰۰۰۳۸۷۷ بانک آینده به نام انجمن حمایت از کودکان کار واریز کنند.
همچنین انجمن حمایت از کودکان کار از سال ١٣٨١ تا کنون توانسته است خدمات حمایتی و آموزشی خود را به بیش از ١٢ هزار کودک کار ارایه کند و در حال حاضر ١۴١۴ کودک در چهار دفتر تهران و دفتر شهر بم مورد حمایت انجمن قرار دارند.

 

همچنین مطالعه کنید:

رضا الفت نسب

سبقت تورم از کرایه تاکسی های اینترنتی

یادداشت –  المان های گوناگونی همچون «تجمع مسافر»، «تجمع راننده»، «طول مسیر» و «ترافیک» باعث …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *