پنج شنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
صفحه اصلی / سرخط خبرها / فراخوان چهاردهمین جوایز بین المللی دیزاین IDA منتشر شد
دیزاین

فراخوان چهاردهمین جوایز بین المللی دیزاین IDA منتشر شد

کسب و کار نیوز - گروه فرمانی مستقر در لس آنجلس که ریاست آن را حسین فرمانی به عهده دارد، فراخوان چهاردهمین دوره جوایز بین المللی دیزاین IDA را در گستره بین المللی منتشر کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز، بر اساس این فراخوان از همه دیزاینرها، طراحان و دانشجویان دعوت شده است طرح های خود را قبل از پایان مهلت مقرر در ۳۰ سپتامبر برای مسابقه معتبر جوایز بین المللی طراحی IDA ارسال کنند.

دیزاین

بر اساس این فراخوان IDA ماموریت دارد که استعدادهای دیزاین پیشرو را در سراسر جهان کشف و تشخیص دهد. امری که طی یک دهه گذشته به دستاوردهای بزرگ در این باره نائل آمده است و توانسته ایده های خلاق و نوآورانه را در زمینه های متعدد دیزاین از جمله طراحی ها در معماری ، داخلی ، محصولات ، گرافیک و طراحی مد … به دنیا معرفی کند. IDA آرزو دارد توجه را به اهمیت دیزاین در سراسر جهان جلب کند که مفهوم سازی و تولید کارهای عالی است.

یک هیئت داوران بین المللی شناخته شده همه آثار رسیده را با رعایت اصل کپی رایت بررسی خواهد کرد و آثار رسیده نه تنها بر اساس بالاترین استانداردها و روندهای طراحی موجود ارزیابی می شوند ، بلکه به دنبال طراحان واقعاً خارق العاده ای هستند که در حال تولید خلاقیت های واقعاً مطبوع و استثنایی هستند.

پنج برنده برتر در گروه های حرفه ای و دانشجویی در رویداد برندگان جوایز IDA که هر دو سال در لس آنجلس یا نیویورک در سال ۲۰۲۱ برگزار می شود و جزئیات آن بعدتر اعلام خواهد شد معرفی می شوند؛ و علاوه بر جوایز ارزشمند، آثار برنده در یک نمایشگاه ویژه به نمایش در خواهد آمد.

گروه فرمانی IDA را در سال ۲۰۰۷ تاسیس کرد که اکنون به یکی از برترین جوایز دیزاین و طراحی در سطح جهان تبدیل شده است و هر ساله صدها دیزاینر و طراح را معرفی می کند.

گروه فرمانی به ریاست حسین فرمانی که سال گذشته دو مرکز هنری با نام های خانه استیو و فضای هنری هشت چشمه را در کاشان تاسیس کرده است، در سال ۱۹۸۵ تاسیس شده و سازمان دهنده جوایز بین المللی طراحی (IDA) ، معماری MasterPrize با عنوان اختصاری AMP ، جوایز طراحی محصول اروپا (EPDA) ، جایزه عکس در پاریس (PX3) ، جوایز بین المللی خلاق لندن (LICC) ، جوایز بین المللی عکاسی (IPA) و جوایز سالانه لوسی برای عکاسی که به عنوان یکی از معتبرترین جوایز عکاسی جهان مطرح است.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با Jill@farmanigroup.com تماس گیرند. دفتر مرکزی گروه فرمانی در کالیفرنیا،لس آنجلس، خیابان هفتم، مجموعه ۱۴، ۱۳۱۸ E واقع است.

همچنین مطالعه کنید:

مهلت ۶ ماهه بانک مرکزی به صادرکنندگان برای بازگرداندن ارز صادراتی

به گزارش کسب و کار نیوز،  با تشکیل جلسه کمیته ماده ۲ چهاردهمین جلسه شورای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *