صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / محرم نویدکیا در یکقدمی هدایت سپاهان
محرم نویدکیا در یکقدمی هدایت سپاهان

زوج ایرانی - پرتغالی برای لیگ قهرمانان

محرم نویدکیا در یکقدمی هدایت سپاهان

کسب و کار نیوز:محمد رضا ساکت – مدیر عامل باشگاه سپاهان در تلاش برای انتخاب مربی جدید برای تیم است؛ و البته باید به او حق داد کمی با تامل عمل کند چون این مهمترین تصمیم برای فصل پیش رو خواهد بود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, محمدرضا ساکت در مراسم تجدید میثاق با شهدا بارها و بارها مورد پرسش اطرافیان قرار گرفت؛ به خصوص طرفداران سپاهان با این مضمون: مربی فصل آینده سپاهان چه کسی است؟ اولین نامی که مطرح می شود محرم نوید کیا است. همان نامی که بعد از شکست سپاهان در برابر نساجی در مجموعه تمرینی تیم سپاهان از سوی تماشاگران فریاد زده شد. اما بعد از استعفای امیر قلعه نویی شاهد بودیم که تکسیرا به عنوان سرمربی موقت تیم برگزیده شد.

محمد رضا ساکت در صحبتی که با اطرافیان در مراسم مورد اشاره داشت به مذاکره با محرم نویدکیا اشاره کرد و اینکه این مذاکرات شاید به گونه ای پیش رو که او به عنوان سرمربی جدید تیم برگزیده شود. این دو از هم شناخت کافی دارند. در دوره ای که محمد رضا ساکت مدیر عامل بوده محرم برای تیم سپاهان بازی می کرد و انتخاب محرم یک انتخاب آگاهانه خواهد بود. محمد رضا ساکت در صحبت رسمی که در این باره با خبرنگاران داشت؛ گفت: ان شاالله به موقع اعلام می‌کنند. ما تازه آمده‌ایم. اجازه بفرمایید. ما هنوز شروع نکرده‌ایم.

دو مربی جوان دیگر هم جزء گزینه های سپاهان هستند. دلایل متعددی وجود دارد که مذاکرات باشگاه سپاهان با محرم نویدکیا به بن بست بخورد. محرم اگر چه هنوز مربیگری را استارت نزده اما برای شروع کار با سپاهان خواست هایی دارد که این خواست ها باید با سیاست های باشگاه سپاهان تطابق پیدا کند و محمد رضا ساکت هم نشان داده مدیر با برنامه است و بر سر همه جزییات با محرم بحث خواهد کرد. در این بین به نظر می رسد هر کسی سرمربی سپاهان شود تکسیرا در کنار او خواهد بود. به عنوان دستیار اول و مربی تمرین دهنده. باشگاه سپاهان و هم چنین اعضای کادر فنی تیم از او راضی به نظر می رسند. زوج تکسیرا و محرم نویدکیا اتفاق محتملی است که تماشاگران سپاهان آن را به سود باشگاه می دانند. دو گزینه جوان زمانی اولویت به حضور در سپاهان پیدا می کنند که مذاکره با محرم به بن بست بخورد. مربی ای که برای حضور در سپاهان نشان داد عجله ای ندارد و برای در اختیار گرفتن این صندلی بزرگ دست و پا نمی زند.

سپاهان با تکسیرا ادامه می دهد و حتی شاید با این مربی به لیگ قهرمانان آسیا برود. محمد رضا ساکت البته در مصاحبه امروزش هم نشان داد می خواهد در آرامش کار را دنبال کند. او تزریق آرامش به تیم و جذب بازیکنانی که تیم را تقویت کنند را در اولویت قرار داده و گام های مهمی هم برداشته؛ پروسه انتخاب سرمربی جدید هم بعد از رسیدن به توافق نهایی، به پایان می رسد و اعلام خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

وزیر اقتصاد: تخصیص بنزین به اشخاص به جای خودرو، از اولویت خارج شد

به گزارش کسب و کار نیوز، وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: طرح «واریز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.