صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / شانس آوردیم مصدوم ندادیم
شانس آوردیم مصدوم ندادیم

رتبه ۱۰ برای گل‌گهر خوب بود؛

شانس آوردیم مصدوم ندادیم

کسب و کار نیوز:هافبک گل‌گهر معتقد است این تیم جایگاه خوبی در پایان لیگ برتر به دست آورد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, مهرداد عبدی با اشاره به نتایج گل‌گهر در لیگ نوزدهم اظهار کرد: خدا را شکر در نخستین سال لیگ برتری گل‌گهر توانستیم امتیازات خوبی به ویژه در ۶-۵ هفته پایانی جمع کنیم و با بهتر کردن شرایطمان در جدول، در لیگ برتر بمانیم و جایگاه خوبی به دست آوریم.

او ادامه داد: حضور در رده دهم جدول اتفاق خوبی برای گل‌گهر سیرجان در سال اول حضورش در لیگ برتر بود که البته می‌توانست بهتر باشد، اما خوشبختانه شرمنده هواداران و باشگاه نشدیم و تیم در لیگ برتر ماند.

هافبک گل‌گهر اضافه کرد: فصل گذشته خیلی طول کشید و موجب شد تا لیگ فرسایشی و خسته کننده شود. بخاطر تعطیلی‌های پیاپی و طولانی مدت ما دو بار بدنسازی انجام دادیم ولی خوشبختانه شانس آوردیم هیچ بازیکنی از تیم ما با آسیب دیدگی شدید مواجه نشد و لیگ را به خوبی تمام کردیم.

عبدی درباره وضعیت همکاری‌اش با این تیم عنوان کرد: قراردادم با باشگاه گل‌گهر یک‌ساله بود و دیگر قراردادی ندارم. هنوز مشخص نیست در گل‌گهر بمانم یا نه و باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی می‌اُفتد. مطمئنا تصمیمی می‌گیرم که به آینده‌ام کمک کند و انتخاب خوبی خواهم داشت.

همچنین مطالعه کنید:

ریزش قیمت سکه با سفر بورل به ایران/ بازار دلار خالی از فروشنده شد

به گزارش کسب و کار نیوز ، در چهامین روز تیر همه نرخ‌ها در بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.