صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / روزنامه بیلد از احتمال جدایی یان اوبلاک از اتلتیکو مادرید و حضور او در چلسی سخن به میان آورد.
یان اوبلاک
یان اوبلاک

روزنامه بیلد از احتمال جدایی یان اوبلاک از اتلتیکو مادرید و حضور او در چلسی سخن به میان آورد.

کسب و کار نیوز:روزنامه بیلد از احتمال جدایی یان اوبلاک از اتلتیکو مادرید و حضور او در چلسی سخن به میان آورد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, چلسی در فصلی که گذشت نتوانست عملکرد خوبی در خط دروازه خود داشته باشد.

چلسی برای جذب آریزابالاگا رقم بسیار بالایی را پرداخت کرد اما این دروزابان در فصلی که چند روز پیش به پایان رسید اصلا نتوانست انتظارات را برآورده کند و خبرهای زیادی درباره بازگشت او به لالیگا به گوش می رسد.

کریستیان فالک خبرنگار روزنامه بیلد آلمان پیش بینی کرد که یان اوبلاک سنگربان آماده و مطمئن اتلتیکو مادرید در تابستان سال جاری راهی چلسی شود.

خبرنگار بیلد نوشت: اتلتیکو مادرید دو ماه است که به خوبی می داند چلسی به جذب اوبلاک علاقه دارد. مدیران اتلتیکو نگران وسوسه شدن دروازبان خود هستند اما آنها به خوبی می دانند که تیم لندنی نمی تواند هم هاورتز پدیده آلمانی لورکوزن را خریداری کند و هم یان اوبلاک را .

چلسی به جذب هاورتز علاقه زیادی دارد اما لورکوزن برای فروش این ستاره جوان خود ۱۰۰ میلیون یورو می خواهد و در شرایط کنونی که باشگاه ها با بحران مالی مواجه شده اند پرداخت کردن چنین رقمی و بعد از آن جذب اوبلاک هم دور از انتظار است.

چلسی پیش از این هم با حکیم زیاش و تیمو ورنر قرارداد امضا کرده است و باید دید که آیا آبراموویچ باز هم برای تیم در تابستان هزینه خواهد کرد یا نه.

تیم آبی پوش لندنی به دنبال جذب یک دروازبان بزرگ است. آنها پیش از این مانوئل نویر را هم مد نظر داشتند که این دروازبان در بایرن باقی ماند و باید دید که می توانند اوبلاک را جذب کنند یا نه.

همچنین مطالعه کنید:

واریز ۴ هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال برای بیمه تکمیل درمان بنیاد شهید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سازمان هدفمندی یارانه‌ها، امید حاجتی مدیرعامل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *