صفحه اصلی / اصناف / تشکیل پرونده برای گران فروشان ماسک

اتاق اصناف در انتظار تصمیم ستاد ملی کرونا برای صنوف تعطیل شده

تشکیل پرونده برای گران فروشان ماسک

کسب و کار نیوز - رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به اینکه کاهش شیوع ویروس کرونا، مستلزم رعایت نکات بهداشتی است و تعطیلی برخی از صنوف به دلیل تأمین نیاز مردم امکان پذیر نیست، گفت: تشکیل پرونده‌های زیاد در گران فروشی ماسک در تعزیرات به دلیل برخورد با تخلفات است.

به گزارش کسب و کار نیوز، قاسم نوده فراهانی در خصوص تعطیلی برخی صنوف اظهار داشت:‌ در حال حاضر تعطیلی برخی صنوف  تا پایان هفته تمدید شده و باید دید در ادامه راه چه تصمیمی گرفته می‌شود. در حال حاضر اتاق اصناف جلسات خود را کاهش و کارگروه‌ها نیز تشکیل نمی شود.وی در خصوص امکان افزایش تعداد صنوف تعطیل شده توسط ستاد ملی کرونا، گفت:‌ فعلاً اتفاق جدیدی رخ نداده ولی برخی صنوف تعطیلی بردار نبوده و نمی توان آنها را تعطیل کرد، زیرا نیاز مردم را تأمین می‌کنند. همچنین کاهش شیوع کرونا مستلزم رعایت موارد بهداشتی است که متأسفانه عدم رعایت این نکات منجر به ایجاد چنین شرایطی شده است.

رئیس اتاق اصناف تهران در مورد قیمت ماسک نیز گفت: همان طور که بارها گفته شده، تولید ماسک در شرایط مطلوبی است زیرا هم از طریق بسیج اصناف و هم از طرف کارگاه‌ها تولید ادامه دارد. در حال حاضر نیز قیمت ماسک کارگاهی (تولید با ماشین) ۱۳۰۰ تومان و ماسک دست ساز ۱۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.فراهانی در پاسخ به این سوال که در بسیاری از مراکز ماسک با این قیمت عرضه نشده و گران‌تر است، تأکید کرد:‌ قطعاً با متخلفان برخورد می‌شود و تعداد پرونده‌هایی که در تعزیرات وجود دارد، گواه این موضوع است.

همچنین مطالعه کنید:

واریز ۴ هزار و ۲۷۰ میلیارد ریال برای بیمه تکمیل درمان بنیاد شهید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سازمان هدفمندی یارانه‌ها، امید حاجتی مدیرعامل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *