صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / فسیل نشده ام و هنوز می توانم مدال کسب کنم!
سجاد نیک پرست

عضو تیم ملی دو میدانی کم بینایان:

فسیل نشده ام و هنوز می توانم مدال کسب کنم!

کسب و کار نیوز:دارنده مدال پارالمپیک ریو در پرتاب نیزه، گفت: با انجام تمرینات سنگین و فشرده در پرتاب نیزه، نابینایان و کم بینایان به دنبال این هستم تا به مسئولان ثابت کنم که فسیل نشده ام و هنوز می توانم مدال کسب کنم.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, سجاد نیک پرست اظهار کرد: به دلیل اینکه در شهرستان کناوه امکانات مناسبی برای انجام تمرینات در پرتاب نیزه نداشته ام به مشهد آمدم تا زیر نظر مربی خود تمرینات خود را پیگیری کنم. در حال حاضر که مدت یک هفته است در مشهد حضور دارم تمرینات انفرادی خود را در سالن دو میدانی با رعایت پروتکل های بهداشتی هر روز انجام می دهم تا بتوانم برای مسابقات قهرمانی کشور که شهریور ماه برگزار می شود خود را آماده کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در مشهد مشکلی از نظر امکانات ندارید، گفت: با توجه به اینکه ۳۰ میلیون از بهزیستی وام گرفته ام در حال حاضر با همین وام تمرینات خود را انجام می دهم و از نظر سکونت نیز در منزل یکی از دوستانم هستم و سعی می کنم در صورت امکان شغل مناسبی برای خود پیدا کنم و در ادامه تمرینات با مشکل مواجه نشوم فعلا تمام تمرکز خود را بر روی تمرینات خود گذاشته ام تا بتوانم بعد از چند سال دوری از تیم ملی دوباره پیراهن تیم ملی را بر تن کنم.

دارنده مدال نقره پارالمپیک ریو اظهار کرد: متاسفانه بعد از پارالمپیک به دلیل اینکه نتوانستم رکورد ورودی بازی های پاراآسیایی جاکارتا را با اختلاف یک متر کم کنم مسئولین به من گفتند دیگر فسیل شده ای و به درد تیم ملی نمی خوری. من عمر خود را در رشته دو میدانی گذاشتم و طی چند سال گذشته موفق به کسب مدال در مسابقات جهانی و پاراآسیایی شدم. چطور مسئولین می توانند به من بگویند فسیل شده ام. مگر ورزشکار اگر زمانی نتواند مدال کسب کند دیگر به درد تیم ملی نمی خورد و او را کنار می گذارند. من امسال عزم خود را جزم کرده ام تحت هر شرایطی بهترین عملکرد را در قهرمانی کشور داشته باشم تا برتری خود را دوباره ثابت کنم.

نیک پرست اضافه کرد: هدفگذاری اصلی من توکیو و بازی های پاراآسیایی ۲۰۲۲ است. سعی دارم بعد از اینکه رکورد ورودی را در قهرمانی کشور کسب کردم بتوانم در صورت برگزاری بازی های پارالمپیک توکیو سهمیه ورودی را کسب کنم و در این رویداد مهم حضور پیدا کنم.

وی در پایان گفت: تا به امروز بدون حمایت مسئولین تمرینات خود را پیگیری کرده ام و حتی در سخت ترین شرایط در کناوه دستفروشی کرده ام تا بتوانم زندگی خود را سپری کنم. الان نیز اگر شغل مناسبی در مشهد پیدا نکنم باز هم دستفروشی می کنم تا تمرینات خود را دنبال کرده و به تیم ملی راه پیدا کنم.

همچنین مطالعه کنید:

نوسانات نرخ ارز ظاهری و متاثر از اخبار سیاسی است/تداوم تمایل دلار به سیگنال مذاکرات

به گزارش کسب و کار نیوز، یک اقتصاددان در این رابطه می گوید: نوسانات روزمره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *