صفحه اصلی / اسلایدر / افت ۲۳ هزار واحدی شاخص کل در یک ساعت

افت ۲۳ هزار واحدی شاخص کل در یک ساعت

کسب و کار نیوز - در یک ساعت نخست معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل با افتی ۲۳ هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحدی بازگشت.

به گزارش کسب و کار نیوز، در جریان یک ساعت نخست معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل با افتی ۲۴ هزار واحدی مواجه شد تا مجددا کانال یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحدی نزول کند. به نظر می‌رسد افت روز گذشته دلار موجب شده تا امروز فشار عرضه در بورس تشدید شود.

در جریان یک ساعت نخست معاملات امروز بیش از ۵۷۰ هزار معامله انجام شد که طی آن ۲ میلیارد و ۲۵۰ هزار سهم با ارزشی بالغ بر ۵۰ هزار میلیارد ریال دادوستد شد. این در حالی است که سه نماد فارس، تاپیکو و کگل به ترتیب با ۲۸۰۰، ۲۳۰۰ و ۲۱۰۰ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. در معاملات فرابورس نیز صبا، هرمز و دماوند بیشترین تاثیر منفی را در شاخص فرابورس داشتند. این در حالی بود که شاخص کل هم‌وزن نیز همانند شاخص کل افتی یک درصدی را به ثبت رسانده است.

بازار سهام در حالی معاملات امروز خود را پیگیری می‌کند که فشار عرضه در بسیاری از نمادها در گروه فلزات اساسی و مواد شیمیایی در حال کاهش یافتن است ولی فشار عرضه در نمادهای کوچکتر بیشتر شده است.

افت امروز در حالی رخ داده که شاخص کل بورس روز گذشته رشدی ۵۹ هزار واحدی را به ثبت رسانده بود.

همچنین مطالعه کنید:

در دفاتر فروش بلیت پروازهای اربعین چه می گذرد؟

روز سه شنبه سازمان هواپیمایی کشوری لیست دفاتر فروش بلیت پروازهای اربعین را اعلام کرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *