چهارشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اصلی / اسلایدر / صعود ۳۳ هزار واحدی بورس در ۴۰ دقیقه
صعود ۳۳ هزار واحدی بورس در ۴۰ دقیقه

به لطف نمادهای شاخص‌ساز رقم خورد

صعود ۳۳ هزار واحدی بورس در ۴۰ دقیقه

کسب و کار نیوز - در معاملات روز یکشنبه شاخص بورس توانست در 40 دقیقه 33 هزار واحد صعود کند.

به گزارش کسب و کار نیوز، در آغاز معاملات امروز بازار سهام، اگر چه شاخص کل رشدی ۳۳ هزار واحدی را در ۴۰ دقیقه به ثبت رسانده اما در این لحظات بسیاری از صف‌های خرید شکسته شده است. در آغاز معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل با رشدی ۳۳ هزار واحدی به مدد نمادهای شاخص‌سازی نمادهای فارس، فولاد و فملی همچنان در مدار صعود قرار دارد.

اما با گذشت زمان، اندکی بر فشار عرضه افزوده شده و از میزان رشد شاخص کاسته می‌شود. در ۴۰ دقیقه نخست معاملات روز یکشنبه، بیش از ۵۳۲۰هزار معامله انجام گرفت که طی آن ۳ میلیارد و ۲۷ میلیون سهم با ارزشی بالغ بر ۴۹ هزار میلیارد ریال معامله شد.

به جز نمادهای فلزی و شاخص‌ساز، شستا، کگل و وبملت نیز نمادهای تاثیرگذار دیگر بر شاخص کل بورس بودند. در معاملات امروز فرابورس نیز سه نماد شگویا، ذوب و کگهر تاثیرگذارترین نمادها در معاملات ۱۶ هزار میلیاردی این بازار به حساب می‌آمدند.

در جریان معاملات امروز گروه‌های خودرویی، بانکی و فلزات اساسی با تقاضای بسیاری مواجه هستند و بسیاری از نمادهایی که روز گذشته با صف خرید سنگین به کار خود خاتمه دادند، امروز با ریزش صف خرید مواجه شده اکنون در محدوده مثبت قابل خرید هستند.

همچنین مطالعه کنید:

دلایل قانونی اعتراض شدید مشاوران املاک به «سامانه خودنویس»

به گزارش کسب و کار نیوز ، مهرداد آرمان در گفت و گو با پایگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.