صفحه اصلی / اصناف / نمی توان کسب و کار مردم را تعطیل کرد

زمان پایان کرونا مشخص نیست

نمی توان کسب و کار مردم را تعطیل کرد

کسب و کار نیوز- رئیس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت گفت: زمان پایان کرونا نامشخص است و نمی توان کسب و کار مردم را تعطیل کرد و باید با الزام نکات بهداشتی فردی از این برهه حساس عبور کنیم.

به گزارش کسب و کار نیوز، جمشید گلپور در جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا، با اشاره به گرامیداشت سالروز ملی اصناف، از نقش و حضور همیشگی جامعه صنفی ایران در صحنه‌های مهم قبل و بعد از انقلاب در همراهی با روحانیت، به نیکی یاد کرد و افزود: جامعه اصناف در برهه‌های مهم انقلاب، جبهه، زلزله، سیل و بحران اخیر کرونا نقش مهمی ایفا کردند.

دبیر هیئت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور با تاکید بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از سوی اصناف، از اهمیت اقتصاد خانواده و معیشت به عنوان یک امر مهم حیاتی نام برد و گفت: متأسفانه زمان پایان کرونا نامشخص است و نمی‌توان کسب و کار مردم را تعطیل کرد و از این رو با نگاه معیشت در کنار سلامت، باید با الزام نکات بهداشتی فردی از این برهه حساس نیز عبور کنیم.

رئیس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت با اشاره به مشکلات واحدهای صنفی در بحران کرونا، افزود: مشاغل خرد در توسعه اقتصاد شهری و اشتغال نقش بسزایی دارند و وظیفه دولت کمک و تسهیل در خدمات رسانی به این جامعه بزرگ بخش خصوصی است.

همچنین مطالعه کنید:

رونق تولید با ساماندهی مالیات در دولت جدید/ سهم ۶۰ درصدی صنعت در مالیات ستانی

به گزارش کسب و کار نیوز ، پرداخت مالیات متناسب با وضعیت تولید همواره یکی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *