صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / پارک ها مراکز رشد و شتاب‌ دهنده‌ها / حمایت پارک پردیس از اجرای پروژه‌های پژوهش و فناوری صنایع دولتی
پارک فناوری

مدیر کل سرمایه‌گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس خبر داد

حمایت پارک پردیس از اجرای پروژه‌های پژوهش و فناوری صنایع دولتی

کسب و کار نیوز - مدیرکل سرمایه‌گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس گفت: به منظور توسعه توانمندی شرکت‌های دانش‌‌بنیان و فناور در اجرای پروژه‌های پژوهش و فناوری دستگاه‌های اجرایی، پارک فناوری پردیس از اجرای پروژه‌های فراخوان شده در سامانه عرضه و تقاضای پژوهش و فناوری(ساتع)، حمایت کند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، احمد عسگری مدیرکل سرمایه‌گذاری و بومی سازی فناوری پارک اظهار داشت: شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور می‌توانند با مراجعه به سایت Sate.atf.gov.ir، اولویت‌های پژوهشیِ ثبت‌شده توسط دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های دولتی را بررسی کنند.

وی افزود:‌ متقاضیان در صورت توانمندی در اجرای هر یک از پروژه‌ها می‌توانند پروپوزال پروژه را برای بررسی، اخذ مشاور و حمایت، به آدرس Alipour@techpark.irارسال نمایند. اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پس از بررسی، از شرکت‌های توانمند به منظور معرفی و اجرای پروژه در دستگاه‌های اجرایی حمایت خواهد کرد.

شایان ذکر است،‌ متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با آقای علی‌پور به شماره ۷۶۲۵۰۲۵۰ داخلی ۲۳۲۵-۲۳۰۸ تماس حاصل کنند.

گفتنی‌ست، شرکت‌های غیر عضو پارک فناوری پردیس نیز می‌توانند از این حمایت برخوردار شوند.

همچنین مطالعه کنید:

کاهش نسبی قیمت گوشت قرمز

به گزارش کسب و کار نیوز، علی اصغر ملکی، رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *