صفحه اصلی / اسلایدر / بورس همچنان در مسیر صعود
بورس

با رشد 30 هزار واحدی رقم خورد

بورس همچنان در مسیر صعود

کسب و کار نیوز - در حالی بورس به استقبال هفته جدید رفت که توانست در 40 دقیقه ابتدای معاملات 30 هزار واحد رشد کند.

به گزارش کسب و کار نیوز، در آغاز معاملات روز شنبه بازار سهام، شاخص کل با رشدی ۳۰ هزار واحدی وارد کانال یک میلیون و ۱۸۰ هزار واحدی شد تا همچنان در مدار صعود باقی بماند.

در جریان معاملات اول وقت امروز، بیش از ۳۶۰هزار معامله انجام شد که طی آن ۲ میلیارد و ۷۳۲۰هزار سهم با ارزشی حدود ۲۹ هزار میلیارد ریال داد و ستد شد.

در این معاملات سه نماد فولاد، فملی و فارس به ترتیب با ۳۱۱۸، ۲۵۰۶ و ۱۷۶۵ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. صبا، ومهان و دماوند نیز تاثیرگذارترین نمادها در صعود ۲۰۰ واحدی فرابورس بودند.

این در حالی است که از امروز برخی اصلاحات در ریزساختارهای بازار اعمال شده که مهمترین آن تغییر در حداقل نوسان قیمت سهام از یک ریال به ۱۰ ریال بوده است. موضوعی که موجب شده تا برخی سهامداران در سفارش‌گذاری دچار سردرگمی شوند.

در جریان معاملات امروز اکثر گروه‌های صنعت تماما سبزپوش بوده و گروه‌‌های خودرویی، بانکی و سرمایه‌گذاری بیش از سایر گروه‌ها با اقبال معامله‌گران مواجه شده‌اند.

بازار سهام در حالی معاملات امروز خود را آغاز کرده که هفته گذشته شاخص کل رشدی ۱۲ درصدی را به ثبت رسانده بود و کارشناسان نیز انتظار هفته صعودی دیگری را برای #بورس دارند.

همچنین مطالعه کنید:

حمایت از اصناف در روزهای کرونایی برمبنای شرایط مکانی

به گزارش کسب و کار نیوز، وی افزود: تجمع مردمی در اصناف شهرهای شلوغ، قابل …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *