چهارشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان / استفاده رایگان از سرویس «اسنپ‌دکتر» برای رانندگان اسنپ
استفاده رایگان از سرویس «اسنپ‌دکتر» برای رانندگان اسنپ

استفاده رایگان از سرویس «اسنپ‌دکتر» برای رانندگان اسنپ

کسب و کار نیوز - با توجه به این‌که خطر ابتلا به ویروس کرونا همچنان وجود دارد و با در نظر گرفتن توصیه‌ها به حضور حداقلی در مراکز بهداشتی، اسنپ به واسطه مسئولیت اجتماعی خود در برابر حفظ سلامت کاربران راننده، این امکان را برای آن‌ها فراهم کرده که بتوانند به صورت رایگان از خدمات اسنپ‌دکتر استفاده کنند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اسنپ، این خدمات که با عنوان سرویس «پزشک و مشاور» در سوپراپلیکیشن اسنپ در دسترس است، امکان دریافت مشاوره پزشکی و روان‌شناسی را به صورت آنلاین برای تمامی کاربران سوپراپ فراهم کرده است.
در فاز اول اجرای طرح استفاده از سرویس «پزشک و مشاور» برای کاربران راننده که از روز دوشنبه ۱۹خرداد آغاز شده، برای ۱۰۰ هزار راننده عضو ناوگان اسنپ اعتبار استفاده از خدمات مشاوره پزشکی تا سقف ۳۰ هزار تومان ارسال شده است. هر راننده‌ای که کد اعتباری را دریافت می‌کند به مدت یک هفته می‌تواند از آن استفاده کند. روال کلی اجرای طرح هم به این صورت است که کد اعتباری مربوطه به مرور برای همه رانندگان ارسال می‌شود تا در نهایت تمامی کاربران راننده عضو ناوگان اسنپ بتوانند از خدمات مشاوره پزشکی آنلاین اسنپ‌دکتر استفاده کنند.
لازم به ذکر است که تمامی روان‌شناسان و پزشکان مشاوری که با این سرویس همکاری می‌کنند طی یک فرآیند دقیق تایید شده‌اند و با پایبندی به حفظ حریم شخصی، تمامی جزئیات مشاوره و شماره تماس کاربران به صورت محرمانه خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

دلایل قانونی اعتراض شدید مشاوران املاک به «سامانه خودنویس»

به گزارش کسب و کار نیوز ، مهرداد آرمان در گفت و گو با پایگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.