صفحه اصلی / اسلایدر / رشد شاخص بورس با وجود اختلال در هسته معاملاتی
رشد شاخص بورس با وجود اختلال در هسته معاملاتی

رشد شاخص بورس با وجود اختلال در هسته معاملاتی

کسب و کار نیوز - به نظر می رسد با ورود نقدینگی جدید به بورس، این بازار جانی دوباره گرفته است.

به گزارش کسب و کار نیوز، در آغاز معاملات بورس دوشنبه ۱۹ خرداد، شاخص کل با وجود سقوط ۱۵۰۰ واحدی در ۳۰ دقیقه ابتدایی با عادی‌شدن روند معاملات در مسیر بهبود قرار گرفت. در آغاز معاملات بازار سهام روز دوشنبه شاخص کل اگر چه با افتی یک هزار و ۵۰۰ واحدی مواجه شد اما رفته رفته با گذشت زمان، بازار در مسیر بهبود قرار گرفته است و پس از گذشت ۵۰ دقیقه بیش از ۵۰۰۰ واحد رشد را به ثبت رسانده است.

معاملات امروز که با اختلال در سامانه معاملاتی بورس آغاز شده در حالی پیگیری می‌شود که در ۵۰ دقیقه ابتدایی بیش از ۴۵۰ هزار معامله صورت گرفت که طی آن ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون سهم با ارزشی بالغ بر ۳۸ هزار میلیارد ریال دادوستد شده است.

این در حالی است که در برخی نمادها معاملات یش از شروع بازار نیز صورت گرفته بود. در جریان معاملات اول وقت امروز سه نماد فملی، وامید و پارسان به ترتیب با ۱۸۷۹ و ۱۰۶۹ و ۱۰۴۶ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند این در حالی است که فارس و اخابر بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند.

در معاملات امروز اگر چه فشار عرضه در گروه‌های خودرویی، سرمایه‌گذاری و بانکی وجود دارد ولی رفته رفته بازار در حال بهبود بوده و معاملات این نمادها در محدوده مثبت انجام می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

شناسایی فرار مالیاتی ۱۲۰۰ میلیارد تومانی در کشور

به گزارش کسب و کار نیوز، داوود منظور در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) مجلس و در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.