صفحه اصلی / اصناف / ارائه پروتکل های بهداشتی برای بازگشایی تالارها به ستاد کرونا
ارائه پروتکل های بهداشتی برای بازگشایی تالارها به ستاد کرونا

امیدواریم در خصوص بازگشایی تالارها تصمیم لازم اتخاذ شود

ارائه پروتکل های بهداشتی برای بازگشایی تالارها به ستاد کرونا

کسب و کار نیوز - نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران و رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران از ارائه پروتکل بهداشتی از سوی اتحادیه به ستاد ملی کرونا خبر داد و گفت: امیدواریم به دلیل وضعیت نامناسب تالارها، تصمیم نهایی زودتر اتخاذ شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران در خصوص آخرین تصمیمات برای بازگشایی تالارهای پذیرایی، اظهار داشت: روز گذشته اتحادیه، پروتکل های پیشنهادی خود را برای بازگشایی تالارهای پذیرایی، در جلسه ستاد ملی کرونا مطرح کرد و قرار شد پس از بررسی در هفته آینده نتیجه را اعلام کنند. وی با تأکید بر اینکه ۵ ماه است تالارهای پذیرایی تعطیل بوده و این وضعیت برای یک واحد صنفی یعنی مصیبت و ورشکستگی، گفت: استفاده از ماسک و دستکش، انجام آزمایشات مورد نظر از پرسنل و کارمندان تالارها، استفاده از ظرفیت ۵۰ درصدی تالارها، رعایت موارد بهداشتی، سرو غذا به صورت پرسی تک نفره، عدم هجوم مهمانان در هنگام ورود و خروج، رعایت فاصله بین میزها و میهمانان از جمله مواردی است که در این پروتکل به ستاد ملی کرونا ارائه شده است.

رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیزات مجالس تهران در پاسخ به این سوال که آیا شنبه تکلیف این موضوع مشخص می شود، تأکید کرد: امیدواریم شنبه در خصوص بازگشایی تالارها تصمیم لازم اتخاذ شود زیرا این واحدهای صنفی اصلاً در وضعیت خوبی نبوده و به نوعی وضعیت آنها فاجعه است. بنابراین انشاءالله زودتر تصمیم نهایی در این خصوص اتخاذ شود و ما تابع تصمیم ستاد ملی کرونا هستیم. پس از گذشت دو ماه از شیوع ویروس کرونا، از اواخر اردیبهشت ماه مشاغل کم خطر و به مرور برخی مشاغل پرخطر با رعایت پروتکلهای بهداشتی فعالیت خود را شروع کردند. اما تالارهای پذیرایی از جمله مشاغلی هستند که هنوز اجازه فعالیت به آنها داده نشده است.

همچنین مطالعه کنید:

ابهامات ورود ارزهای دیجیتال به تجارت خارجی ایران چیست؟/ثبت سفارش واردات با رمز ارزها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، کشورهای توسعه یافته نظیر چین و ژاپن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.