صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / پیام تبریک مدیرعامل بانک دی به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس بانک
پیام تبریک مدیرعامل بانک دی به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس بانک

پیام تبریک مدیرعامل بانک دی به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس بانک

کسب و کار نیوز - دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی به مناسبت 18 اردیبهشت ماه، در پیامی دهمین سالگرد تاسیس بانک دی را تبریک گفت.

به گزارش کسب و کار نیوز، متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
همکاران محترم بانک دی، سهامداران گرانقدر و مشتریان عزیز
با سلام
تقویم امروز، یادآور به بار نشستن اندیشه تاسیس نهادی است که رسالت اصلی و ویژه آن علاوه بر رونق بخشیدن به اقتصاد کشور، ارائه خدمات مطلوب بانکی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران بود . نهال نوپای بانک ارزش آفرین دی که در سال ۱۳۸۹ با اخذ مجوز از بانک مرکزی، جان گرفت اکنون بعد از گذشت یک دهه، تبدیل به درختی جوان شده است که بیش از هر زمانی به ثمربخشی آن می توان امید داشت.
اکنون در آستانه دهمین سالروز تاسیس بانک دی، خرسند و مشعوف هستیم که در طول یک دهه تلاش صادقانه با بهره گیری از نیروی انسانی مسئولیت پذیر و توانمند علاوه بر خدمت رسانی به جامعه هدف با ارائه خدمات بانکی، مالی، مشاوره ای، بازار سرمایه و مدیریت ثروت به بخش‌های مهم و تاثیرگذار جامعه از جمله کسب و کارهای کوچک و متوسط ایفای نقش کرده ایم و همچنان امیدوار به افقی روشن و امیدبخش، استوار گام برمی‌داریم.
مشتریان معزز، ذینفعان گرامی و سهامداران ارجمند، امروز ما میراث دار دستاوردهای کسانی هستیم که تلاش کرده اند تا حد امکان به تعهدات بانک جامه عمل بپوشانند و اکنون به‌عنوان یک بانک خوشنام در نظام بانکی با اتکا به حسن اعتماد شما عزیزان این تعهد را می‌دهیم که با تمام توان پاسدار سرمایه‌های ارزشمند و دارایی‌های شما هستیم و تمام ظرفیت و توانایی ها را برای خلق ارزش بیش از پیش به کار خواهیم بست.
وجود سه میلیون مشتری و بیش از ۷۸۰ هزار سهامدار ارزشمند به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران، نیروی انسانی جوان با انگیزه و مستعد، ساختار چابک و کارآمد و برخورداری از دارایی های ارزشمند، تنها بخشی از نقاط قوت این بانک جوان است که آن را از سایر رقبای هم طراز خود متمایز کرده است.
دستاوردهای بانک دی در چند ماه اخیر در زمینه های وصول مطالبات، جذب منابع ارزان قیمت و کاهش بهای تمام شده پول، هم زمان با رکود فعالیت کسب و کارها ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا، قابل توجه و نویدبخش نتایج روشن تری است.
امیدوارم در طلیعه دهمین سالگرد تاسیس بانک با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمن تحقق چشم انداز بانک در افق ۱۴۰۰ که همانا قرار گرفتن در میان بانک های برتر خصوصی کشور است برای تحقق جهش تولید و توسعه پایدار و آبادانی سرزمین مان به سهم خود گام های موثر و عملی برداریم.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹، بانک دی وارد یازدهمین سال فعالیت حرفه ای می شود و آنچه در این ۱۰ سال به دست آمده توشه ای گران بها است که لازم است از این تجارب ارزشمند برای رونق بخشیدن به کسب و کار، طرح‌ریزی برنامه ها و تقویت برند بانک به نحو مطلوبی بهره ببریم.
اطمینان دارم با اتکا به ظرفیت های داخلی بانک دی و با بهره گیری از سند چشم انداز، نقشه راه و برنامه‌هایی که ترسیم شده و به پشتوانه تجارب و دانشی که تحصیل شده است می توانیم برای رضایتمندی همکاران، مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان گام های بزرگی برداریم.
اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم هیئت مدیره، فرا رسیدن دهمین سالروز تاسیس بانک دی را به سهامداران گرانقدر، مشتریان گرامی و همچنین همکاران تلاشگر که از مهم ترین سرمایه‌های بانک هستند، تبریک گفته و تقارن این رویداد را با ماه مهمانی خدا به فال نیک می گیرم.
امید است با عزمی راسخ، اندیشه ای خلاق و پایبندی به مشتری مداری بتوانیم با لطف خداوند متعال بیش از پیش در مسیر خدمت گذاری و تحقق اهداف بانک قدم برداریم.

همچنین مطالعه کنید:

ابهامات ورود ارزهای دیجیتال به تجارت خارجی ایران چیست؟/ثبت سفارش واردات با رمز ارزها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، کشورهای توسعه یافته نظیر چین و ژاپن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.