صفحه اصلی / اقتصادی / انرژی / دولت در حمایت از جایگاه‌داران، محموله رایگان سوخت به آنها اهدا کند
دولت در حمایت از جایگاه‌داران، محموله رایگان سوخت به آنها اهدا کند

بختیار:

دولت در حمایت از جایگاه‌داران، محموله رایگان سوخت به آنها اهدا کند

کسب و کار نیوز:عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی تاکید کرد: وضعیت پیش آمده ایجاب می‌کند دولت برای حمایت از جایگاه‌داران سوخت نیز برنامه داشته باشد و این کمک می‌تواند از طرق مختلفی انجام شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, علی بختیار با اشاره به ضرورت حمایت دولت از جایگاه‌داران سوخت بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا شاهد بودیم که ترددها و سفرها در شهرهای مختلف کشور در دو ماه گذشته به طور چشمگیری کاهش یافت و به دنبال آن جایگاه‌داران سوخت نیز دچار ضرر و زیان جدی شدند.

وی در ادامه اظهار کرد: وضعیت پیش آمده ایجاب می‌کند تا دولت برای حمایت از این بخش نیز برنامه داشته باشد و این کمک می‌تواند از طرق مختلفی انجام شود؛ به عنوان مثال شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی می‌تواند ارائه رایگان یک محموله سوخت به جایگاه‌داران را مطرح کند.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حمایت از جایگاه‌داران سوخت و جایگاه‌های CNG در شرایط پیش آمده باید در برنامه‌های دولت باشد. از سوی دیگر وزارت نفت می‌تواند نرخ کارمزد جایگاه‌داران را در این ایام افزایش دهد تا از این راه نیز به نوعی خسارت وارده به این بخش جبران شود.

همچنین مطالعه کنید:

۲۲ بانک از ۲۷ بانک عامل یک ریال هم وام ندادند/همکاری بانکها در تولید مسکن؛ تقریبا هیچ/پای دولت در کفش انبوه سازان

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، بررسی اطلاعات یک نهاد نظارتی بیانگر آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.