صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / پرداخت تسهیلات ارزان قیمت در قالب طرح پردیس بانک سینا به متقاضیان
بانک سینا

پرداخت تسهیلات ارزان قیمت در قالب طرح پردیس بانک سینا به متقاضیان

کسب و کار نیوز - در راستای تحقق آرمان های بانکداری اسلامی و کمک به اشتغالزایی در مقیاس های کوچک، بانک سینا تسهیلات ارزان قیمت در قالب طرح پردیس را به متقاضیان پرداخت می کند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از بانک سینا، بر اساس طرح سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت پردیس که ویژه اشخاص حقیقی و حقوقی است، متقاضیان با افتتاح حساب سپرده ای حداقل به مبلغ ۵ میلیون ریال می توانند از وام قرض الحسنه این طرح تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال با کارمزد ۴ درصد بهره مند شوند.
به سپرده متقاضیان این طرح، سود سالیانه علی الحساب به میزان ۰٫۵ درصد پرداخت می شود که برای بهره مندی از این میزان سود، می بایست با حداقل یک میلیون ریال افتتاح حساب گردد.
سازمان ها و شرکت ها نیز در صورت احراز شرایط جهت استفاده از مزایای طرح پردیس بانک سینا، می توانند نسبت به ارائه تقاضای دریافت تسهیلات جهت کارکنان خود تا سقف هر یک ۳۰۰ میلیون ریال اقدام نمایند.
متقاضیان بنابر میانگین موجودی حساب خود در بازه های زمانی ۳ ماهه، ۶ ماهه، ۹ ماهه و ۱۲ ماهه امکان استفاده از تسهیلات به میزان ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ درصد سپرده را دارند و در بازه های زمانی مختلف ۵ تا ۶۰ ماهه نیز می توانند نسبت به پرداخت اقساط اقدام نمایند.

همچنین مطالعه کنید:

بزرگترین شرکت برق تگزاس ورشکست شد

به گزارش کسب و کار نیوز، شرکت توزیع نیروی الکتریکی برازوس، قدیمی‌ترین و بزرگترین شرکت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *