صفحه اصلی / اصناف / پلتفرم های آنلاین برای فعالیت به تایید اتحادیه های صنفی برسند

ابوالفضل رجب زاده، رئیس اتحادیه خشکشویی تهران در گفت و گو با کسب و کار خبر داد:

پلتفرم های آنلاین برای فعالیت به تایید اتحادیه های صنفی برسند

کسب و کار نیوز- رئیس اتحادیه خشکشویی تهران در رابطه با تاثیرات بحران کرونا بر صنف خشکشویی گفت: با توجه به اینکه حجم کار صنف ما در اسفند ماه افزایش دارد و هزینه ها هم از طرف دیگر رشد دارد بحران کرونا تاثیر بسیار زیادی بر اصناف ما گذاشت.

به گزارش کسب و کار نیوزف ابوالفضل رجب زاده افزود: در ماه های عادی سال کارگران خشکشویی تلاش کرده اند و پایان سال در انتظار تسویه بودند که این اتفاق رخ نداد و صاحبان مشاغل با دپوی مواد شوینده و ضدعفونی کننده گران قیمتی که خریداری کرده بودند مواجه شدند.

وی ادامه داد: متاسفانه بعد از عید نیز تا سی ام فروردین اجازه فعالیتی نداشتیم و در حال حاضر نیز تا زمانی کهادارات مشغول به کار هستند و رفت و آمد تا ساعت دو بعداظهر ادامه دارد مشتری کمی به واحدهای خشکشویی مراجعه می کنند.

رجب زاده در رابطه با فعالیت کسب و کارهای آنلاین دراین حوزه نیز گفت: بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی مجوز ندارند و آنهایی هم که دارند مورد تایید اتحادیه نیستند. شکایات بسیاری در رابطه با شست و شوی لباس ها توسط خشک شویی های آنلاین داشته ایم که این البسه با لباس های بیمارستانی شسته می شوند.

وی بر ضرورت توسعه قانونی این کسب و کارها تاکید کرده و گفت: پلتفرم های آنلاین موظف اند مشاغل را معرفی کنند و اطلاعات امکانت واحدهای فیزیکی در اختیار مشتریان قرار دهند. پلتفرهای آنلاین برای فعالیت باید به تایید اتحادیه های صنفی برسند و کسب و کارهای نوین باید قانونمند اداره شوند.

همچنین مطالعه کنید:

خروج سرمایه رمز ارزی از کشور

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، صحبت های مسئولان در حوزه رمزارزها در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *