صفحه اصلی / سرخط خبرها / نمایش آنلاین آثار بهزاد شیشه گران در اینستاگرام گالری ویستا
نمایش آنلاین آثار بهزاد شیشه گران در اینستاگرام گالری ویستا

نمایش آنلاین آثار بهزاد شیشه گران در اینستاگرام گالری ویستا

نمایش و فروش آنلاین آثار بهزاد شیشه گران،نقاش طراح و گرافیست این روزها در اینستاگرام گالری ویستا در حال برگزاری است. در این نمایشگاه آنلاین منتخبی از آثار بهزاد شیشه گران که در سال های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۵ خلق شده اند به تماشاست.

بهزاد شیشه گران متولد ۱۳۳۱ که برنده اولین بینال نقاشان ایران در سال ۱۳۷۰ است، در سال های اخیر حضور بسیار پررنگی در عرصه گرافیک ایران داشته و ۲۵ مجموعه نقاشی،طراحی و گرافیک در ۲۶ نمایش انفرادی و ۱۷۰ نمایش گروهی ارائه داده است.
بهنام کامرانی در توصیف این نمایشگاه آنلاین نوشته است:” نقاشى های بهزاد شیشه گران از آثار پیکره ای تا انتزاع کامل را شامل می شوند. او به فرم و ترکیب بندی آثارش اهمیتی ویژه می دهد و در عین حال رفتارهای رنگی و شکلی متنوعی را آثارش هویدا می کند. مجموعه ی تختی او از جمله پیشروترین آثاری است که در مورد این شمایل معاصر انجام گرفته است . او در آثاری که بین سال های ۱۳۹۲تا ١٣٩۵ انجام گرفته است ، دست بافت ها و قالی های عشایری با نقش هایشان را تداعی می کند بی اینکه تقلیدگر آنها باشد . آثاری از خطاطی نیز در این مجموعه دیده می شود اما رفتار شیشه گران مانند نقاشان مدرن ( از مارک روتکو تا هنرمندان متاخری مانند پاتریک هرون ) ، جایگاه و تنوع بخشیدن به این نشانه هاست تا جایی که آنها به منظره هم دگردیسی می یابند . شیشه گران در عین اینکه طراح زبر دستی است رنگ پرداز بی پروایی نیز به حساب می آید و نقاشی های این دوره اش ظرفیت های تزیینی هنر ایرانی را در کنار قابلیت های شناخت فرم ها و استفاده ی تازه از آنها به نمایش در می آورد.”
این نمایشگاه تا نوزدهم اردیبهشت در اینستاگرام گالری ویستا به تماشا است

همچنین مطالعه کنید:

مشکلات کشاورزی با سخنرانی و بخشنامه حل نمی‌شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در حاشیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.