صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / اعلام آمادگی قطر برای رونمایی زود هنگام از ورزشگاه‌های جام جهانی
ورزشگاه‌های جام جهانی

اعلام آمادگی قطر برای رونمایی زود هنگام از ورزشگاه‌های جام جهانی

کسب و کار نیوز:با توجه به تاخیر لیگ ستارگان قطر و احتمال برگزاری ادامه بازی‌ها در تابستان این احتمال زیاد است که از ورزشگاه‌های جام جهانی ۲۰۲۲ زودتر از موعد مورد نظر رونمایی شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, لیگ ستارگان قطر به خاطر شیوع ویروس کرونا به تاخیر افتاده است.

مسوولان فدراسیون فوتبال قطر اصرار دارند که لیگ این کشور به همراه جام حذفی و جام امیر قطر تکمیل شود و قصد لغو هیچ کدام از این رقابت‌ها را ندارند اما از طرف دیگر ویروس کرونا هم به شکل نگران کننده‌ای در این کشور در حال افزایش است و باعث شده تا برای سومین بار پیاپی تعویق این رقابت‌ها تمدید شود.

سایت استاد الدوحه تاکید کرد که در صورت ادامه شیوع ویروس کرونا این احتمال زیاد است که ادامه لیگ ستارگان و جام حذفی قطر در تابستان برگزار شود و با توجه به گرمی بیش از حد هوا ورزشگاه‌های کنونی شرایط میزبانی را ندارند و این احتمال وجود دارد که ادامه بازی‌ها در ورزشگاه‌های مدرن جام جهانی که دارای تکنولوژی تصفیه و خنک نگه داشتن هوا هستند برگزار شود.

این روزنامه قطری هم‌چنین نوشت که دوحه یکی از نامزدهای اصلی میزبانی ادامه لیگ قهرمانان آسیا است و این احتمال زیاد است که ادامه مرحله گروهی به میزبانی قطر برگزار شود.

لیگ قهرمانان آسیا بعد از هفته دوم به خاطر ویروس کرونا تعطیل شد و قرار است که ادامه این رقابت‌ها هم به میزبانی یک کشور و به صورت تک بازی برگزار شود.

همچنین مطالعه کنید:

رمزارز

تجمع استخراج کنندگان رمزارز مقابل ستاد امروز

به گزارش کسب و کار نیوز، ۴ ماه پیش دولت در مصوبه خود به وزارت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *