صفحه اصلی / استان ها / آذربایجان شرقی / آغاز توزیع گوشت تنظیم بازار ماه رمضان در آذربایجان شرقی
گوشت تنظیم بازار

آغاز توزیع گوشت تنظیم بازار ماه رمضان در آذربایجان شرقی

کسب و کار نیوز:مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان آذربایجان شرقی گفت: توزیع و فروش گوشت قرمز و مرغ تنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان، در سطح این استان آغاز شده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, کریم صدیقیان اظهار کرد: ۷۲۶ تن گوشت قرمز و ۱۲۱۱ تن گوشت مرغ منجمد، سهمیه اختصاص یافته به استان آذربایجان شرقی است.

وی بیان کرد: ذخایر مواد پروتئینی در استان مطلوب است و از این بابت در تأمین گوشت مرغ و گوشت قرمز منجمد مشکل خاصی وجود ندارد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان ادامه داد: با تدابیر اتخاذشده هیچ کمبود و افزایش قیمتی در ماه مبارک رمضان نداریم و هرچقدر بازار نیاز به گوشت قرمز و مرغ منجمد داشته باشد، از طریق شرکت پشتیبانی امور دام استان تأمین خواهد شد.

وی اضافه کرد: قیمت فروش شرکت پشتیبانی امور دام به شرکت‌های مباشر و فروشگاه‌های توزیع‌کننده برای گوشت قرمز و مرغ منجمد به ترتیب ۳۸ هزار تومان و ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان و حداکثر قیمت فروش برای خانوارهای مصرف‌کننده به ترتیب ۴۰ هزار تومان و ۱۲ هزار تومان به ازای هر کیلوگرم است.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیرکل پشتیبانی امور دام استان گفت: بر اساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار استان، این اقلام در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، غرفه‌های سازمان میدان‌ها و تره‌بار، تعاونی‌های مصرف و توزیعی و شبکه‌های توزیع منتخب صنفی توزیع می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

زیرساخت هم‌پذیرندگی کیف‌پول‌های موبایلی«کیان» رونمایی شد

به گزارش کسب و کار نیوز، در نخستین روز برگزاری ششمین نمایشگاه تراکنش ایران که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *