صفحه اصلی / اقتصادی / ارتباطات و فناوری اطلاعات / قابلیت تشخیص حملات پانیک با اپل‌واچ ۶

قابلیت تشخیص حملات پانیک با اپل‌واچ ۶

کسب و کار نیوز- گفته‌ها حاکی از آن است که اپل واچ سری ۶ به قابلیت تشخیص حمله پانیک و برخی دیگر از امکانات جدید مجهز خواهد شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، به نظر می‌رسد که شرکت اپل قصد دارد نسل ششم ساعت‌های هوشمند اپل واچ را طبق روال هرساله خود در پاییز رونمایی و روانه بازارهای جهانی کند. حالا بر اساس گزارش های منتشر شده در وب سایت PhoneArena، اپل واچ سری ۶ قرار است با ویژگی و قابلیت های منحصر بفردی در زمینه بهبود و پیگیری وضعیت سلامتی و بدنی کاربران معرفی و عرضه شود. گفته می شود یکی از مهم ترین امکانات جدیدی که به پلتفرم آن اضافه خواهد شد، امکان تشخیص و شناسایی حملات پانیک یا وحشت زدگی خواهد بود.

به عقیده بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری، افزوده شدن این قابلیت‌ها به سری ششم ساعت های هوشمند اپل واچ بدون شک فروش این محصول جدید را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد. حملات پانیک یا وحشت زدگی یک نوع اختلال روانی و اضطراب محور است که علائم شدید و ناگهانی همچون تپش قلب، ‌ تعرق شدید، تنگی نفس، درد قفسه‌ سینه، سرگیجه و ازدست‌دادن تعادل دارد که به گفته بسیاری از پزشکان و همچنین افرادی که آن را تجربه کرده اند، شباهت زیادی به حمله و سکته قلبی دارد.

همچنین مطالعه کنید:

تشویش ۴۹ میلیون سهامدار

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، اما این روزها شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *