صفحه اصلی / اصناف / برندها / کرونا ترمز استخدام گوگل را کشید
Google

کرونا ترمز استخدام گوگل را کشید

کسب و کار نیوز - به نظر می رسد گوگل تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا، روند استخدام خود را تغییر داده و موجب کاهش شدید جذب نیروهای انسانی جدید به این شرکت شده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، ساندار پیچای، مدیر ارشد اجرایی شرکت گوگل به تازگی با انتشار بیانیه و ایمیلی به تمامی کارکنان و پرسنل این شرکت از کاهش شدید روند استخدام گوگل خبر داده است.

بر اساس بیانیه گوگل که در وبسایت theverge نیز آمده است، این شرکت که تحت‌تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا تصمیم گرفته از منابع مالی و انسانی خود به بهترین شکل ممکن بهره گیری کند، در این خصوص خاطرنشان کرده است: از آنجایی که شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا تاثیر و تبعات منفی متعددی بر شرکت‌های مختلف از جمله گوگل داشته است، ما تصمیم گرفته ایم روند استخدام نیروهای انسانی جدید را به شدت کاهش دهیم تا بدین ترتیب بتوانیم مدیریت بهتر و بیشتری بر روی فعالیت های کنونی خود در بخش های مهم و حساس داشته باشیم.

این بیانیه همچنین تاکید کرده است: این شرکت قصد دارد از منابع مالی و انسانی خود در مسائل و مراکز استراتژیک و مهمی همچون توسعه دیتاسنترها و مارکتینگ در بحبوحه همه گیری بیماری کشنده کووید ۱۹ استفاده بهینه تری کند.

گوگل در سال ۲۰۱۹ میلادی حدود ۲۰ هزار نفر را به استخدام خود درآورد و هدف مشابهی برای سال ۲۰۲۰ نیز داشت که حالا به نظر می رسد که طبق بیانیه جدید گوگل، این شرکت از استخدام نیروهای انسانی جدید در کشورهای مختلف جهان صرف نظر کرده است.

همچنین مطالعه کنید:

سید کمیل طیبی

احتمال بازگشت شوک های ارزی

سرمقاله– ریزش قیمت ارز در هفته گذشته از مسیر فاکتور منابع ارزی شکل گرفت. منابع …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *