صفحه اصلی / اصناف / ۱۸۰جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند

۱۸۰جایگاه در تهران بنزین سوپر دارند

کسب و کار نیوز- معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران منطقه تهران ضمن رد شایعاتی که در مورد کمبود بنزین سوپر در تهران مطرح می شود، گفت: ۱۸۰ جایگاه در تهران دارای بنزین سوپر هستند.

به گزارش کسب و کار نیوز ؛ سعید برخوردار با تاکید بر اینکه به هیچ  عنوان در شهر تهران با کمبود بنزین سوپر مواجه نیستیم، اظهار کرد: اکثر مجاری عرضه بنزین در تهران بنزین سوپر دارند و برای تامین این فراورده نفتی هیچ مشکلی وجود ندارد. وی با بیان اینکه به تمامی جایگاه‌های متقاضی بنزین سوپر داده می شود، تصریح کرد: استقبال چندانی از سوی مردم برای بنزین سوپر نیست که شاید علت آن نرخ آزاد این فراورده نفتی باشد و این موضوع ارتباطی با کمبود بنزین سوپر ندارد.

معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران منطقه تهران با اشاره به تعداد جایگاه های فعال در شهر تهران، اظهار کرد: ۳۳۴ جایگاه در تهران به صورت فعال وجود دارد که از این تعداد ۱۸۰ جایگاه دارای بنزین سوپر هستند و می توان گفت که اکثر جایگاه های سوخت بنزین سوپر دارند. برخوردار با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان در توزیع بنزین سوپر مشکلی نداریم، تصریح کرد: موضوعاتی که در مورد صادرات بنزین مطرح می شود ارتباطی با کمبود بنزین سوپر در تهران ندارد و در این زمینه هیچ مشکلی نیست.

همچنین مطالعه کنید:

علیرضا دانیالی

محصولات فولادی به دست مصرف‌کنندگان واقعی نمی‌رسد

به گزارش کسب و کار نیوز، علیرضا دانیالی افزود: بنابراین ناچاریم که نیاز خود به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *