صفحه اصلی / اصناف / فعالیت رستوران‎ها فقط به شکل غذای بیرون‎بر است

رستوران‎داران برای فعالیت در سایت وزارت بهداشت ثبت نام کنند

فعالیت رستوران‎ها فقط به شکل غذای بیرون‎بر است

کسب و کار نیوز- رئیس اتحادیه رستوران‎داران تهران گفت: این صنف وضعیت مناسبی ندارند و نزدیک به ۴۰ روز است که در تعطیلی مطلق به سر می‎برند. که با توجه به نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان پیش بینی می‎کنیم که این وضعیت تا ۳ ماه آینده نیز ادامه داشته باشد.

به گزارش کسب و کار نیوز، سید علی اصغر میرابراهیمی رئیس اتحادیه رستوران‎داران تهران گفت: با توجه به آنکه صنف رستوران‎داران جزء مشاغل پرخطر محسوب می‌شود، بنابرین فعالیت آن‎ها فقط به صورت عرضه غذای بیرون‌بر با رعایت کامل مسائل بهداشتی است و اجازه پذیرش مشتریان به داخل رستوران را ندارند. میرابراهیمی تاکید کرد: فقط رستوران‎هایی امکان فعالیت دارند که در سایت وزارت بهداشت ثبت نام و مسائل ایمنی بهداشت را رعایت کنند.

رئیس اتحادیه رستوران‎داران تهران افزود: براساس اعلام وزارت بهداشت اشخاصی که خواستار ارائه غذا به شکل بیرون‎بر هستند، باید در سایت وزارت بهداشت ثبت نام و اطلاعات خود را اعم از آدرس، تعداد کارکنان، نوع فعالیت و غیره را وارد و کدرهگیری خود را دریافت کنند.

زیرا تنها در این صورت اجازه فعالیت برای آنها صادر می‎شود. وی درخصوص وضعیت صنف رستوران‎داران نیز گفت: این صنف وضعیت مناسبی ندارند و نزدیک به ۴۰ روز است که در تعطیلی مطلق به سر می‎برند. که با توجه به نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان پیش بینی می‎کنیم که این وضعیت تا ۳ ماه آینده نیز ادامه داشته باشد.

همچنین مطالعه کنید:

تجهیز ۱۴ مسیر به فناوری عوارض الکترونیکی

به گزارش کسب و کار نیوز، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *