صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / تمرینات زیر نظر باشگاه انجام می‌شود
محمد ستاری

تمرینات زیر نظر باشگاه انجام می‌شود

کسب و کار نیوز:مدافع پیکان نیز یکی از بازیکنانی بود که تصاویر مربوط به تمرینات گروهی‌اش در روزهای قرنطینه منتشر شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, در روزهایی که تمرینات و دیدارهای این فصل به دلیل شیوع کرونا تعطیل شده، برخی بازیکنان به تمرین می‌‎پردازند که با واکنش ستاد مبارزه با کرونا مواجه شده است. محمد ستاری در کنار جابر انصاری و جلال علی محمدی از جمله بازیکنانی بودند که تصاویر مربوط به تمرین آنها طی روزهای اخیر منتشر شده است.

وی در توضیح این عکس اما همانند دیگر بازیکنان مدعی است که مربوط به گذشته بوده است: این عکس قدیمی است و برای کسانی که بیکار هستند می‌گویم که برای ما حاشیه نسازند. ما قرار بود با دستور باشگاه تمرینات‌مان را آغاز کنیم که از مجوزش مانند بقیه تیم‌ها صادر نشد و لغو شد. الان بیشتر از ۲۰ تا ۳۰ روز است که ما تمرینات گروهی نداشتیم و همه در خانه هستیم.

ستاری ادامه داد: از آن زمان به تمرین نرفتیم و الان هر مربی از اعضای کادرفنی حدود ۵ بازیکن را زیر نظر دارد و هر روز برنامه‌های آماده سازی که در خانه داریم را گزارش می‌دهیم. نمی‌دانم چرا دوست دارند برای ما حاشیه بسازند و یک عکس قدیمی باید اینقدر سروصدا کند. آن عکس برای ابتدای فصل بود و زمین تمرین ما نیست، آن عکس را در تعطیلات ابتدای فصل وقتی به کردان رفته بودیم گرفتیم و چیزی جدیدی نیست پس قرار نیست برای توجیه تخلف دیگران بگویند که ما در حال تمرین هستیم.

مدافع تیم پیکان درباره اینکه امیدوار است ادامه مسابقات برگزار شود یا خیر گفت: امیدواریم که هر چه سریعتر تکلیف ما را مشخص کنند. ما هر روز خودمان تمرین می‌کنیم و بعد از هر روزی که از تمرینات دور هستیم بدن‌هایمان از شرایط ایده‌آل دور می‌شود. الان یک ماه است که تمرین گروهی نداشتیم و الان که بیشتر مکان‌ها و مشاغل در تهران بازگشایی شده است دو هفته دیگر دوباره آمار مبتلایان به ویروس کرونا بیشتر و وضعیت بدتر هم می‌شود. یا عکس‌هایی که از مترو و اتوبوس‌های تندرو دیده‌ایم وضعیت خطرناک است و باید زودتر راجع به لغو یا عدم لغو مسابقات تصمیم بگیرند.

او در پایان گفت: به نظرم خودم که نمی‌شود در تمرینات گروهی فاصله اجتماعی را رعایت کرد، چطور می‌شود مثلا در مسابقه فوتبال هم اینطور باشد. فوتبال یک ورزشی درگیرانه است و یک مدافع مثلا نمی‌تواند که با یک متر فاصله از مهاجم حریف فوتبال بازی کند. هر چه زودتر تکلیف مشخص شود بهتر است چون بدون برنامه بودن حوصله سر بر است. الان در تمام دنیا وضعیت همین است و قابل درک است ولی بلاتکلیف بودن سخت است.

همچنین مطالعه کنید:

سید کمیل طیبی

احتمال بازگشت شوک های ارزی

سرمقاله– ریزش قیمت ارز در هفته گذشته از مسیر فاکتور منابع ارزی شکل گرفت. منابع …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *