صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / پوگبا، رئال را به یوونتوس و یونایتد ترجیح می‌دهد
پل پوگبا

پوگبا، رئال را به یوونتوس و یونایتد ترجیح می‌دهد

کسب و کار نیوز:روزنامه آ اس می‌گوید پل پوگبا انتقال تابستانی به رئال مادرید را به انتقال به یوونتوس یا تمدید قرارداد با منچستریونایتد ترجیح می‌دهد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, روزنامه اسپانیایی آ اس می‌گوید از حلقه نزدیکان پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد مطلع شده که اولویت اول او برای فصل تابستان انتقال به رئال مادرید است.

در سالهای اخیر شایعات زیادی درباره انتقال پوگبا به رئال مطرح بوده و زیدان، سرمربی فعلی رئال از تحسین‌کنندگان قدیمی این ستاره فرانسوی است. تابستان گذشته هم پوگبا در لیست اولویتهای خرید رئال قرار داشت ولی چون یونایتد حاضر نشد از قیمت درخواستی خود عقب‌نشینی کند او نتوانست به مادرید برود. حالا آ اس می‌گوید از حلقه نزدیکان پوگبا دریافته که او امسال هم اولویت خود اول را انتقال به رئال مادرید دانسته و آن را نسبت به انتقال به یوونتوس یا باقی ماندن در یونایتد ترجیح می‌دهد.

قرارداد فعلی پوگبا با یونایتد در سال ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد و شیاطین سرخ می‌خواهند یا تا پیش از تابستان قراردادشان با او را تمدید کنند یا اگر چنین اتفاقی نیفتاد او را به بالاترین پیشنهاد ممکن به فروش برسانند. چرا که یونایتدی‌ها نمی‌خواهند تابستان سال آینده او را به عنوان بازیکن آزاد از دست بدهند.

نکته دیگری که باعث شده مادریدی‌ها امید بیشتری به انتقال پوگبا داشته باشند احتمال کاهش قیمت بازیکنان به دلیل بحران مالی ناشی از شیوع کرونا است. پیش از بحران کرونا گفته می‌شد یونایتد قصد دارد قیمت درخواستی‌اش برای ستاره فرانسوی را ۱۱۵ میلیون یورو اعلام کند ولی حالا با توجه به بحران اقتصادی ناشی از اپیدمی و همچنین این واقعیت که پوگبا به دلیل مصدومیت بخش اعظم این فصل را از دست داده رئال انتظار دارد یونایتدی‌ها با قیمتی کمتر حاضر به واگذاری او شوند.

همچنین مطالعه کنید:

تشویش ۴۹ میلیون سهامدار

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، اما این روزها شنیده ها حاکی از …