صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / کسی نمی داند ۷۰ میلیارد پرسپولیس چه شد
بهنام ابوالقاسم پور

بهنام ابوالقاسم پور:

کسی نمی داند ۷۰ میلیارد پرسپولیس چه شد

کسب و کار نیوز:بازیکن سابق پرسپولیس که چند سالی است در عرصه های مدیریتی فعال است در یک برنامه تلویزیونی از سیستم انتخاب مدیرعامل برای این باشگاه انتقاد کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, بهنام ابوالقاسم پور بازیکن سابق پرسپولیس در سال ۸۰ و از تیم سایپا به این تیم پیوست و دو فصل در این تیم بازی کرد. او با پرسپولیس قهرمان اولین دوره لیگ برتر هم شد و سابقه گلزنی در دربی تهران برابر استقلال را هم دارد. او بعد از جدایی از پرسپولیس ۴ سال دیگر در پاس و سرخپوشان تهران بازی کرد و پس از آن فوتبال را در ۳۴ سالگی کنار گذاشت. ابتدا به عنوان سرپرست در تیم راه آهن و پس از آن هم در بخش های مدیریتی شهرداری تهران مشغول به کار شد. بعد از رفتن علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در سال ۹۸ از او به عنوان یکی از گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس هم نام برده می شد هرچند خودش در مصاحبه ای که در یک برنامه تلویزیونی داشت این موضوع را رد کرد.

ابوالقاسم پور که در شبکه دو حضور پیدا کرده بود با انتقاد از نحوه انتخاب مدیرعامل برای پرسپولیس گفت:” این انتخاب ها از سوی وزارت ورزش انجام می شود نه هیات مدیره.”

او افزود:” شما ببینید در این سال ها اعضای هیات مدیره چه کسانی بوده و چه نقشی در باشگاه داشته اند! الان در استقلال یکی از اعضای هیات مدیره استعفا داد و بعد دوباره مدیرعامل استقلال شد. این چه کمکی می تواند به این باشگاه ها بکند؟”

ابوالقاسم پور دراین باره که آیا گزینه مدیرعاملی پرسپولیس بوده است گفت:” نه من اصلا قرار نبوده مدیرعامل پرسپولیس شود. بعد از رفتن آقای طاهری قرار بود کمکشان کنم ولی اینکه مدیرعامل بشوم؛نه.”

مهاجم سابق پرسپولیس در ارتباط با اینکه آیا علاقه ای به این پست دارد گفت:” دغدغه اش را ندارم چون این دو باشگاه آنقدر بزرگ هستند که باید توسط آدم ها بزرگ و کاربلد اداره شود. ” او در پاسخ به اینکه باتوجه به سال های حضورش در عرصه مدیریت آیا توانایی این کار را دارد هم گفت:” راستش فکر می کنم دانشش را دارم را ارتباطش را ندارم. چون اینطور که نشان می دهد مدیرعامل های این دو باشگاه توسط وزارت انتخاب می شوند.”

او اضافه کرد:” اینکه یک مدیرعامل می آید اینهمه بدهی می گذارد و می رود و یک نفر دیگر می آید ، نشان دهنده این است که انتخاب این افراد براساس تفکرات شخصی است و نه جمعی و براساس برنامه ریزی . هیچکدام از این مدیرعامل ها منتخب هیات مدیره ها نبودند و او هم می آید خودش شخصا کارهایش را می کند و کلی بدهی به جا می گذارد. در دوره یکی از مدیرعاملان قبلی ۷۰ میلیارد پول به باشگاه پرسپولیس آمده اما یک دستگاه نظارتی نمی گوید این پول کجا رفته است. و جالب است که آن فرد جای دیگری پست گرفته و دارد کار می کند.”

همچنین مطالعه کنید:

علیرضا دانیالی

محصولات فولادی به دست مصرف‌کنندگان واقعی نمی‌رسد

به گزارش کسب و کار نیوز، علیرضا دانیالی افزود: بنابراین ناچاریم که نیاز خود به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *