صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / قیمت مد نظر بارسلونا برای کوتینیو مشخص شد
فیلیپ کوتینیو

قیمت مد نظر بارسلونا برای کوتینیو مشخص شد

کسب و کار نیوز:به گزارش ایونینگ استاندارد، بارسلونا برای فیلیپ کوتینیو بازیکن برزیلی خود قیمتی 80 میلیون یورویی تعیین کرده و درفصل تابستان قصد فروش او را دارد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, درحالیکه اخیرا شایعات زیادی درباره احتمال بازگشت فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی بارسلونا به لیگ برتر مطرح شده، ایونینگ استاندارد مدعی شد بارسلونا در فروش او در تابستان پیش رو جدی است و به باشگاه‌هایی که به او علاقه‌مند هستند اعلام کرده قیمت مد نظرش برای واگذاری کوتینیو ۸۰ میلیون یورو خواهد بود.

کوتینیو در ژانویه ۲۰۱۸ باشگاه لیورپول را ترک کرد و با  قراردادی به ارزش ۱۲۰ میلیون یورو راهی بارسلونا شد. اما کوتینیو در بارسا نتوانست انتظارات را برآورده کند و بعد ازیک فصل و نیم حضور در نوکمپ به  صورت قرضی به بایرن مونیخ واگذار شد.

درحالیکه بایرن مونیخ از این گزینه برخوردار است که امسال تابستان با پرداخت ۱۲۰ میلیون یورو، قرارداد قرضی کوتینیو را دائمی کند ولی باواریایی‌ها مایل به پرداخت چنین مبلغی نیستند و در نتیجه بارسلونا مجبور شده قیمت مد نظرش برای این ستاره ۲۷ ساله را کاهش دهد.

بر اساس این گزارش، بارسا که مصمم است امسال تابستان چند خرید بزرگ  انجام دهد آماده است به پیشنهادات برای خرید کوتینیو که در محدوده ۸۰ تا ۹۰ میلیون یورو باشند پاسخ دهد. دو گزینه اصلی بارسلونا برای خرید در تابستان امسال نیمار و لائوتارو مارتینز هستند که بلوگرانا برای جذب آنها به پول نیاز دارد.

همچنین مطالعه کنید:

تجهیز ۱۴ مسیر به فناوری عوارض الکترونیکی

به گزارش کسب و کار نیوز، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *